Štadión Camp Nou má tiež "slepé" miesta a ak sa aj niekedy smiala "široká divácka futbalová verejnosť", tiež to nikoho netrápi...:-)
Štadión Camp Nou má tiež "slepé" miesta a ak sa aj niekedy smiala "široká divácka futbalová verejnosť", tiež to nikoho netrápi...:-)
Hm, zrejme si myslíš, že Tvoj komentár je inteligentný...že?
Keď si prečítaš tie Tvoje príspevky, tak zistíš, že Ten Tvoj "celkovo veľmi veselý život" je skôr "celkovo veľmi smiešny, vraj život"...
Zemiaková placka za 3eurá tiež "poteší"...
Choďte s politikou v športe do ri...! To už sme zažili v 80-tych rokoch a čas ukázal, že to bola totálna ho va di na !
Sulík by to hravo vyriešil zrušením minimálnej mzdy...že ?
Janka, odišla si príliš skoro ! Nech Ti je zem ľahká, odpočívaj v pokoji ! ! !
Ale veď práve o to ide ! Vyprovokovať Rusko k odvetným krokom a "veľká mela" ( III. svetová ) sa môže začať !
Počuj, Ty "mysliteľ", stačilo by nemeckým, francúzskym, belgickým... dôchodcom 427,64eúr ? To je totiž slovenský priemerný dôchodok. No a teraz sa zasmej !
Aj on bol "malý veľký muž" ! R.I.P.
V nadpise je chyba ! Nemalo tam byť ... primátor Benátok, ale "primitív z Benátok".
Zomrel v mladom veku, nech mu je zem ľahká.
Ale kde je informácia o príčine smrti ?! To je zasa "poctivá" novinárčina !
"Mayová: Británia bude brániť Európu pred hrozbou z Ruska"
Trápne vnucovanie sa Európe. :-))) Trocha lacný a priehľadný trik, ako protiváha na získanie ústupkov v budúcich obchodných vzťahoch s EÚ !
A čo teraz, anulujú výsledky TdF 2017 ?!
Dobrý, alebo zlý ? Otázka mala znieť bl bý, alebo bl bší...:-)
Nový chladiaci systém, vzduchotechnika a vetranie po šiestich rokoch ?! ! ! Niečo tu smrdí, pán Nesrovnal ! ! !
Mesto Sutherland Springs leží asi 65 kilometrov východne od San Antonia. Žije v ňom asi 400 ľudí.
Miesto kde žije 400 ľudí je v Amerike "mesto" ?
V roku 2010 bolo na Luniku IX prihlásených 6 600 obyvateľov...:-)))
Čistokrvný úd, tento fiškál ! Zaslúžil by si poriadnu, po tej jeho nevymáchanej papuli !
Odporúčame