Choď už s tou žlčou niekam...
Je načase presunúť Tv JOJ a Markízu zo základného balíka do spoplatneného. Nech si ich kúpi ten, kto má o ne záujem. Aspoň zistia skutočný záujem diváka !
Opičime sa po západniaroch len v blbosti ! Ale že by sme ich nasledovali vo výške platov, to ani náhodou !
A "nefňučím", len viem o čom píšem ! To Tebe dôjde, až budeš stáť vo fronte pri pokladni.:-)
To bude paráda, tie fronty pri pokladniach pred sviatkami. Ešte zakážte aj soboty a nedele....Vďačný ľud sa vám poďakuje.
Ach Ty sedlák, Ty sa nauč aspoň odlíšiť "M" od "N" ! :-)))
Pravdivé, ale naivné... A v dnešnom svete nemožné !
Tragédia je, že Tvoj dedo nepoučil Tvojho otca ako robiť normálne deti.
Vám dvom nestačila malá ukážka ako ste na tom oproti Rusku v prípade Krymu ? Pekne si s vašimi plánmi na vybudovanie americkej základne vytrel R.I.Ť. !!! :-)
Gruzínsko v NATO...A nedáte pokoj, dokiaľ si s vami (nami) ruský medveď nevytrie zadnicu, že ?!
Trochu nadsadím...Poľsko je štát strednej Európy,( desivé miesto ) a Bratislava je hlavné mesto SR, nie sídlisko...a zatiaľ ani predmestie Viedne :-)
Ešte jedna prekladová perla:„Tento rok končím druhý odbor štúdia, je mi 26 rokov"...
... do prvomájového či lampiónového sprievodu a pod., kde sme si hľadali nových priateľov alebo životných partnerov...
:-))) Dobre som sa zasmial, vďaka za pekné nedeľné dopoludnie.
Trnavákom sa foneticky neprejaví, ale zbytku Slovenska "di, ti, ni li" zmäkčuje, teda foneticky sa prejaví. ;-)
Jasné, milí západniari ! My tu vo V4 máme aj iné chute ako Vy ! ! !
Keby nemal Ježiš ruky pribité ku krížu, chytal by sa za hlavu, nad takým pápežom !
Odporúčame