USA údajne informovali Rusko ešte pred útokom o jeho uskutočnení. Prečo Rusko neinformovalo Asada o útoku ?! Ale hlavne, prečo sa Rusko nesnažilo tomu útoku zabrániť, napríklad upozornením USA, že použijú na obranu vzdušného priestoru svojho spojenca SS-400 ?! ! ! Teraz s krížkom po funuse sa idú sťažovať v BR OSN na porušenie medzinárodného práva Spojenými Štátmi Americkými ?! ! !
Mňa osobne Rusko sklamalo !

