Mama je tam, kde mal zostať aj on...doma !
Hm, ani to už nie je pravda, včera predával v Petržalke medovicový med z borovice za 10€ !
Najprv treba vyvodiť právne dôsledky proti krajinám, ktoré vpustili do schengenského priestoru neoprávnené osoby ! Ak je teda Európa spoločenstvo práva. A potom nech si prerozdelia krajiny, ktoré súhlasili s kvótami ( ! ) toľko migrantov, koľko len chcú. Lebo ten, kto nesúhlasil, ten sa ani nedohodol. Na "dohodu" treba súhlas ! Čo v našom prípade ani zďaleka nebol, keďže sme podali žalobu.
A čo si na krachu Ukrajiny užijeme ? To, že ju ako člen hrdinskej, demokratickej EÚ budeme živiť ?
Tak ani v Sýrii to nedopadlo podľa plánov ? :-))) USA utrú nos.... ako s Krymom !
Čakal som odpoveď na otázku, kde sa predáva medovicový med za 5-7€....
Rád by som vedel, kde sa predáva medovicový med za 5-7€ za kg ? Lebo na Miletičke stál minulý rok u Molnára 8€ a v Petržalke na farmárskych trhoch ho chlapík predáva za 8,50€.
Neplatí už náhodou, že na minimálny dôchodok treba odpracovať 30 rokov?!
Nechápem, prečo sa EÚ stále hrá na humanistov. Ak nechcú svojich občanov nechať vystúpiť zlietadla, tak nech si cestu domov prejdú pešo. A už nepustime na územie EÚ ani nohu. Bez výnimky ! A imigračná kríza je vyriešená !
A čoŤa na tom Tvojom slaboduchom výplode tak pobavilo?!
„Sme jednotní,“ „Je všeobecný konsenzus, že o šesť mesiacov,“ Španielsky minister zahraničných vecí José Manuel García-Margallo to v stredu povedal novinárom.
Ten asi nepočul o dohode Nemecka s Ruskom o rozšírení Nord Streamu 2 :-)
Počúvaj dievča, alebo čo si za tvora, neviem ako si prišlo na to, že mu závidím. Ja len hovorím, že trepe o potravinovej sebestačnosti, pritom melie len o cestovinách. Keď chceš "chlípať" len cestoviny a krochkať pri tom blahom, ako si zdravo živené, je to Tvoja vec.
Veď ako inak....Pepíci si hrajú svoju hru.
Kašlem na jeho kšeft, ale až príliš z celého článku kričí tá jeho ukrivdenosť a snaha o dotácie. A nikde som nepovedal, že sebestačnosť v potravinách nie je dobrá myšlienka. Ale Tebe opäť akosi uniklo, že trepe len o sebestačnosti v cestovinách, teda v jeho možnom kšefte. Mať dosť cestovín neznamená mať dosť potravín ! ! ! Ak by som parafrázoval klasika, tak poviem, že človek nie je živý len cestovinami !
Aká sebestačnosť v potravinách ?! On hovorí o sebestačnosti v cestovinách ! Na čo bude stačiť 5% plánovanej výroby ! A jeho možný aj nemožný zisk mi je u ...
Mimochodom aj Ty na mňa pôsobíš ako "pravý"...oný, ten, čo sa nechá opiť rožkom. :-)
A o mlieku, mäse a hydine nepadlo ani slovko v jeho stratégii....
Strategický ? Celá jeho stratégia spočíva v piatich percentách jeho výroby pre Slovensko a 95% na vývoz. A nad tým celým je stratégia, aby na to dostal dotáciu. Toť vsjo !
Ale tliachať a obl bovať na dosiahnutie svojho cieľa mu ide dobre. Dokonca neváha ani šíriť paniku o vojne ! Aby sa nedivil, keď ho obvinia zo šírenie poplašnej správy.....
Odporúčame