"Podľa predpokladov by 5 percent produkcie cestovín v tomto kombináte stačilo na zásobenie Slovenska, zvyšok by išiel na vývoz do zahraničia, väčšinou na ázijský trh, do Číny a Indie. Zabezpečiť Slovensko nie je veľký problém, je to len 5,5 milióna ľudí."
Potravinová sebestačnosť spočíva v dostatku CESTOVÍN ? :-))) Samozrejme JEHO cestovín ! ! ! A tých 95% nadvýroby, ktoré vyvezie tie sú NÁM dobré na čo ? Na JEHO zisk ?
Keď "ZABEZPEČIŤ SLOVENSKO NIE JE VEĽKÝ PROBLÉM", prečo šíri paniku a žobre o dotácie ?


