Na chodníku, na chodníku, na chodníku... malý detail.
Na chodníku, na chodníku, na chodníku... malý detail.
Nerozumiem. Súdil sa o 150 000€, dostane 3500€, to je výhra ?
Dosť relevantné, že to vyhlásila nejaká Chuchmavá...:-(
Aké prvé kolo ? Aká výhra ? ESĽP len potvrdil, že ani na Ústavnom súde nevedia dodržať, alebo úmyselne nedodržali zloženie pléna. A za to má dostať odškodné 3000€ + súdne trovy. Ovšem to by mu nemal vyplatiť štát, ale ten kto "zorganizoval" to zloženie pléna ! ! !
Fíha, väčšina civilizovaného sveta odmieta a odsudzuje ? Choď do Indie a tam sa pochváľ aká si civilizovaná, lebo u Teba civilizovaná znamená "žrať" hovädzie. Alebo v arabskom svete vychvaľuj bravčové rezne. Trocha objektivity by nezaškodilo !
Písalo sa o tom mieste, že na chodníku medzi Bosákovou a Černyševského ulicou. Ale voľný výbeh je na druhej strane cesty, medzi Chorvátskym ramenom a Jantárovou cestou ! Malý detail, ktorý psíčkari so samozrejmosťou ignorujú !
Aj človek prichádza na svet nahý a predsa nechodí zvyšok života s holou zadnicou. Tomu sa hovorí civilizácia. Ak chcete chovať psov medzi ľuďmi, treba sa chovať civilizovane, dodržiavať pravidlá. Bez náhubku by mohol byť pes na verejnosti len na vyhradených, oplotených plochách, ale na verejnosti má byť pes na vôdzke. Bezpodmienečne ! Ernesto uviedol dosť dôvodov. A tak isto bez diskusie treba upratať psie exkrementy ! Howg.
Napr. "Aj na ústavnom súde ignorujú základné ustanovenia".
Ty si sudca, alebo novinár ? :-) Alebo len nechápeš rozpor názvu s obsahom?
Veľký konský si Ty aj s ostatnými úchy lmi, ktorí nevedia žiť tak, aby nezasahovali do práv iných !
Je to de bilita, alebo úmysel, keď nevedia dodržať ani základné ustanovenie, aby rozhodovali v správnom zložení ?! ! ! Už je načase vyčistiť aj tento chliev !
Niekde som snáď písal o psovi na reťazi pri rodinnom dome ? Ale máš pravdu, AJ pes na reťazi pri rodinnom dome je zvrhlosť !
Na zemiakoch slovenský národ určite nežil tisícročia ! Až taký pretučnelí ako američania nie sme, ale veľký podiel na obezite má nedostatočný pohyb. Ľudstvo zlenivelo !
Len na okraj, ľudský organizmus potrebuje ako stavebnú látku bielkovinu a je mu jedno, či je rastlinného, alebo živočíšneho pôvodu.
"Konečne prasa je zo všetkých živočíchov najbližšie k človek".
Prasiec je aj medzi ľuďmi dosť a aj svíň, čo ale neznamená, že sú "ošípané". To by sme tým ošípaným krivdili !
To skôr toho skrčka triafa šľak. Ale drzosť má, keď vyzýva na vyšetrenie Gorily ! Alebo zodvihol taktovku odvahy ?
Odporúčame