Prototyp zadubenosti, na ktorej stála RKC stáročia.
javor...čo to trepeš...ľudia, čo chodia do kostola a modlia sa, sú veriaci !
Ešte prezraď, ktoréže to pravidlá tak prísne dodržiavala. Lebo život v striedmosti, ako to učil Kristus, to určite nedodržiavala !
Keď Boh dá, aby pravda vyšla najavo, bude sa asi KBS ospravedlňovať Bezákovi a aj Pápežovi !
Prehnitá a falošná je táto inštitúcia. Pravdu a lásku ktorú hlásal Ježiš, majú len v kázňach, ale zo života sa im načisto vytratila?!
Škoda, že iniciátorom petície nie je Richard Muller, fraška by bola dokonalá.
Obávam sa, že z Tvojho príspevku pre Slovensko platí len: v tomto štáte nebude nikdy poriadok.
Asi si myslíš, že si vtipný, ale "humor" by Ťa prešiel, keby zabil niekoho z Tvojej rodiny ! ! !
Ešte že si nenapísal, nebaví ma robiť z komára somára. Toho už urobil zo seba sám. :-)
Prerieknutie je úplne niečo iné ! Tento sa ani neunúval prečítať si niečo o krajine, ktorú išiel navštíviť. Ale možno je len analfabet, ako sám nedávno označil novinárku. Uj-o !
Odporúčame