Nechápem, čo je na tomto príspevku na mínuskovanie ! Ja Ti dávam + !
Nechápem, čo je na tomto príspevku na mínuskovanie ! Ja Ti dávam + !
Musíš vydržať, a až budeš vdovec, aj Ty dostaneš po vdove dôchodok. :-(
Sklamaná dôvera ľudí Fica netrápi. Toho skôr zaujíma, ako vyplatiť Pente zisk, "odkúpením" poisťovne Dôvera ! ! !
Parlament sa zmenil na kravín ! Tiež sú v ňom samé ho vä dá !
Nejako sa od stáda musia odlíšiť, keď už nemajú ani tú imunitu.
Hmm, v Orechovej Potôni. Síce zadarmo, ale kto z vedľajšieho okresu tuší, kde sa táto malebná obec nachádza ?!
Možno by aj bolo, keby v š e t c i platili dane tak, ako majú ! :-)
Zodpovedný je vraj majiteľ, nie pes. V tom prípade by bolo spravodlivejšie, aby dostal pes tatarák zo svojho majiteľa.
Takže 30% pesticídov máme asi chápať ako bonus !
Ten Tvoj pes bol asi múdrejší ako Ty. Ty tu vypisuješ s nadšením stále rovnaké h....
Ja nie. Tú schopnosť máš podľa Teba ( nicku ) IBA TY ! ! ! Že, "Objektivak" ! :-))))
Sú štedré len pre tých, ktorí sa k nim nedokázali dopracovať...
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Odporúčame