Extrémne Slovensko, alebo koniec cigánskeho teroru. . .
Len tak na okraj k tomu Vášmu riešeniu s uprataním odpadu cez aktivačné práce, kde by mali byť zapojení všetci dospelí nezamestnaní obyvatelia tohto gheta. To myslíte naozaj vážne ?! Upratať lístie zo stromov, kosenie trávy, vysýpanie odpadových košov, proste normálna údržba poriadku, nech sa páči. Na to ale stačí zopár ľudí a aj si zaslúžia za to zaplatiť ! Ale aby všetci dospelí nezamestnaní boli platení za zbieranie bordelu, ktorý deň predtým narobili vysýpaním odpadkov rovno pod okná ?! A takto by to išlo stále dokola. Jeden deň spravíme bordel a na druhý deň nám ešte aj zaplatia za to, že si to po sebe ( akože ) upraceme.Tak to Vám verím, že takýto systém by Vám vyhovoval ! ! ! Lepší systém by bol taký, že ten kto vysype odpadky tam kde nemá, dostane poriadnu nakladačku od dospelých nezamestnaných ľudí, ktorí ho videli !