To má byť výsmech bežnému trestancovi, alebo bežnému občanovi ?!
To má byť výsmech bežnému trestancovi, alebo bežnému občanovi ?!
No, "smyseľ" ani chápať nemusím. Či ?
A kto tvrdí, že v živote je všetko spravodlivé ? Mimochodom, "rozdeľovanie bohatstva spoločnosti" sa asi netýka Messiho, Cháru, Pálffyho, Urama....Ich platy sú z iného zdroja !
A ešte taký detail: príjem a plat sú dve úplne iné "veci" !
Ešte raz: Škola života mi išla a ide celkom dobre, ak som so svojím životom, aj platom spokojný ! Nemyslíš ? :-)
Ospravedlňujem sa Ti ! "Lopotu" je evidentný preklep, zatiaľ čo "hamba" v nadpise aj v článku je do očí bijúca neznalosť ! Ak by mi to neudrelo už v nadpise do očí, ani by som na podobné názory, či skôr ponosy nereagoval.
:-)) To nie som ja, kto sa tu sťažuje. Ja som so svojím životom ( aj platom ) s p o k o j n ý !
Konečne ! Nezávislé európske ratingové agntúry tu mali byť už dávno !
Všetko sa na dobré obratilo. Vláda bez dôvery, vysloví poľutovanie a život ide ďalej....Stačí už len zaplatiť súdne trovy!
Autor v článku nepoukazuje na to, že sa roztvárajú sociálne nožnice, ale sťažuje sa, že športovci sa v podstate len hrajú a zarábajú ťažké peniaze, zatiaľ čo on v práci drie a zarobí minimum.
:-))) buz****nie ? To bola len taká poznámka. A áno, blog je o tom, že ten, ktorý od detstva drel na tréningoch a ten kto sa učil a vyštudoval na lekára, má mať podľa pisateľa ten istý plat, ako on, robotník. "Zaujímavé" ! ! !
Ľudia nad čiarou od útleho detstva dreli, aby raz dostali "gumový krúžok," alebo "koženú lopotu" do siete ! Pod čiarou máš lekára a robotníka. Ten lekár zase drel v škole. Už podľa nadpisu "hambím," Ty si tam iba "d r a l" gate. Mal si sa lepšie učiť ! Na tejto planéte to chodí tak, že komu sa nelení, tomu sa zelení ! ! !
"Ak bude KDH vo vláde aj po voľbách, tak garantuje, že Slovensko neskĺzne na grécku cestu zadlžovania a bankrotu," vyhlásil Figeľ. A akú cestu zadlžovania, si predstavuje mr.Figeľ ? Tú Ďurkovského ?! Korupciu, predražený zimný štadión o 90%, pridelovanie bytov ( aj Figeľovi sa ušiel :-((((( ! ! ! ) a nakoniec spokojné dožitie z nakradnutého bez potrestania ? ! ! ! ! ! ! ! ! !
Najprv povie kameramanovi, aby nevypínal kameru a potom ide mimo záber. Potom je už len počuť, ako obtiahne zbraň a výstrel. Na videu na Pravde nie je vidno, či strieľal von oknom, alebo do seba, len chlapíka, ktorý nasmeroval objektív kamery na podlahu pod oknom. Že by divadlo ?!
Zato "naša" civilizácia je mierumilovná ! Dve svetové vojny, terorizmus, "vojny proti terorizmu" .....sú toho dôkazom ! :-((((((((
Odporúčame