Gangstri v bielych plášťoch
Ešte Ti chýba štvrtý osobný poznatok - žiť z primernej mzdy,resp. zo 400-500€ čistého a až budú sprivatizované všetky nemocnice ,ako si chcel, platiť si všetko, napriek odvodom do zdrav. poisťovne ! Lekári totiž okrem iného žiadali zastaviť transformáciu nemocníc a zmenu financovania rezortu zdravotníctva! A ten kto beztrestne terorizuje obyvateľov štátu je vláda, ktorá dovolí tvoriť zisk zdrav. poisťovniam z povinných odvodov, vláda, ktorá je zložená zo strán, ktoré pred voľbami sľubovali, že nebudú zvyšovať dane, že nebudú privatizovať strateg. podniky...... a po voľbách urobili presný opak, teda sprosto podviedli a oklamali svojich voličov ! Bohužiaľ, tento národ ešte stále nepochopil, že politici si dovolia len to, čo im dovolia občania - voliči ! Lekári sú jedna z mála skupín, ktorá toto klamanie národa môže zastaviť a za to by sme im mali byť skôr vďačný ! ! ! I keď, na druhej strane chápem aj pacientov, ale za to, až kam situácia dospela, v plnej miere zodpovedá Uhliarik !