Asi nevieš čítať. V článku nie sú uvedené aké sú straty z predaja diaľničných nálepiek ( konkrétne číslo ), ani zo spotrebnej dane ! Zatiaľ platí to, čo uviedla Národná diaľničná spoločnosť, že z i s k je namiesto plánovaných 62,8 mil.€, 36,2 mil.€ ! Teda ak tým rozdielom v pláne a reálnym ziskom je myslená strata z predaja d.nálepiek a zo spotr. dane spolu ! V tom prípade je strata 26,6 mil.€ ( pre Tvoje pochopenie 62,8 - 36,2 = 26,6 ) ! :-) Ale zisk je vyššie uvedená suma 36,2 mil.€ Aspoň ja som to tak z textu pochopil.


