Tebe síce nebola adresovaná moja otázka, ale ak to teda tvrdí ministerstvo propagandy USA, tak to musí byť pravda, že ?!!!
Tebe síce nebola adresovaná moja otázka, ale ak to teda tvrdí ministerstvo propagandy USA, tak to musí byť pravda, že ?!!!
Pletieš si pojmy ! EU a Eurozóna nie sú to isté !
To máš odkiaľ, že väčšina obyvateľstva Líbye stjí o intervenciu ?
Je to vnútorná záležitosť Líbye ! ! ! USA a VB sa nemajú čo do toho miešať, pokiaľ viem, nikto ich o takúto pomoc ( INTERVENCIU ) nežiadal ! ! ! Ale aj v tomto prípade ide USA a VB len a len o ropu ! ! !
+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
A je to tu...15 % ! ! ! Ak toto prejde, tak si myslím, že je najvyšší čas, aby banda zradcov skončila. Alebo stále budeme držať hubu a krok ? Nuž potom platí, že každý národ má takú vládu, akú si zaslúži ! ! !
Štúr sa v hrobe obracia ! Ešte 2-3 volebné obdobia a slovač sa bude povinne učiť aj maďarčinu ! Hanba zapredanému zlepencu ! ! !
Po pol roku znalec zistil, že Harman bol pod vplyvom alkoholu aj drog. Som zvedavý, čo zistí znalec za ďalší polrok, že bol Harman mimozemšťan?
Adopciu jednotlivcom povoľuje zákon/štát, ale nie katolícka cirkev svätá ! Prečo sa asi nemôžu katolícky farári ženiť a musia dodržiavať celibát ?
A zasa tí Česi ! Taká zrada ! To sa už nedá na nikoho spoľahnúť ? No, na budúce nás už nikto nepodrazí, už sme sa poučili, víťazstvo si vybojujeme sami ! A futsal bude opäť čistý ! :-)
V tomto prípade sa svini o kukurici sníva
"Mám problém s vami. Ste škaredá". Tento vypatlanec asi nemá doma zrkadlo !
...odborný prístup v sociálnych vedách, ktoré sú neexaktné je nezmysel. Zato katolícky farári s povinným celibátom sú podľa Teba asi najpovolanejší odborníci na manželstvo, sex a sexuálnu výchovu detí !? A ešte majú pri svojej čisto teoretickej znalosti problematiky drzosť vnucovať svoju ideológiu/demagógiu zbytku normálnej populácie !
To dopadne ako s imunitou, alebo schvália taký paškvil, ktorý bude bezzubý a deravý.
22 rokov stále len reformujeme, reformujeme už reformované, uťahujeme opasky, zavádzame ozdravné balíčky...ako u blbov na výročnej schôdzi ! To sa nedokáže ani jedna vláda aspoň inšpirovať systémom ktorý už niekde efektívne funguje ? Alebo im naozaj ide len o to sprosté napakovanie sa na úkor občanov ?
http://www.elegenda.sk/autori/arnost-lustig/
Odporúčame