Trump voľby prehral a ty sa tu len strápňuješ....
Lump Trump zabil svojou arogantnou, nafúkanou NEČINNOSŤOU viac ako 240.000 Američanov!!!
To je viac ako 4x vojna vo Vietname...
To mu Američania nezabudnú...
Na trpajzlíka Putina kašlať... Joe Bidenovi zablahoželal k víťazstvu dnes už aj čínsky prezident.
Chľebík... už vieš, že prečo ťa Slováci nechcú podporiť?
A to písali o tvojej pani mamičke...
Tebe to pomohlo?
Ako dlho si tam bol?
Ty zneužívaš nejaké návykové látky?
Táraš a podlo ohováraš = ako Fico...
Už aj republikáni žiadajú lumpa Trumpa, aby prestal blbnúť
a aby umožnil plynulý prechod funkcie prezidenta na Joe Bidena... víťaza volieb.
Ešte sa niekto čuduje, že podvodný právnik Harabín prehral takmer všetky súdy za posledných 10 rokov?
Ty právny BEZVEDOMEC... to kde sa píše tie BLUDY čo tu spolu s tým podvodným právnikom Harabínom šíriš??
V ústave?
;-))
Čiže na Referendum je potrebné odovzdať na hárkoch 350.000 podpisov, ktoré overí NRSR.
Anketa na INTERNETE?
to určite NIE... To je nezmysel.
Na referendum je potrebných 350.000 overiteľných podpisov odovzdaných predsedovi NRSR....
Dedo Spozakukafuk písomne doložil, že je to 13,5... No budeš sa hádať so sprisahaneckým pänzistom naformátovaným za komuniSStickej TOTALITY?
;-))
Je to presne 13,5 - tvrdí to dedko Spozakukafuk na jeho blogu...
a o čom je blog???
Podvodný právnik Harabín tvrdí, že: "Národná rada bez 55 poslancov prestane ústavnoprávne existovať ako celok, lebo podľa Ústavy parlament funguje, iba keď má 150 poslancov"
a
ako dokazujem citáciami z Ústavy, tak ten podvodný pravotár Harabín len hlúpo KLAME!!!
podľa ústavy SR
Čl. 84
(1) Národná rada Slovenskej republiky je schopná uznášať sa, ak je prítomná nadpolovičná väčšina všetkých jej poslancov.
/Pozn. fúrik: 76 poslancov/
Za posledných 10 rokov prehral ten podvodný právnik SUDr. Harabín takmer všetky právne spory!!!
____
Daj si do Gúgľa: Harabín už opäť prehral súd!!!
a
objaví sa ti toto: https://www.google.sk/search?newwindow=1&…
Odporúčame