Našu rodinu komuniSSti prenasledovali, okradli, žalároval. Mamin dedo dostal 2 roky lebo nechcel vstúpiť do JRD a chcel hospodáriť na svojom.
Môj otec sa nemohol dostať na VŠ... lebo jeho otec bol živnosník- ktorému komuniSSti ukradli živnosť.
Nix VUML....

