Rozložil SMERácky mafiánsky štát...
Rozložil SMERácky mafiánsky štát...
Si zabudol,
ako ten komuniSStický žochár s komplexom BONAPARTE opakovane škriekal, že Kiska a Matovič sú daňoví PODVODNÍCI?
To ten červený FARIZEJ vtedy nevedel, že čo to je Prezumpcia NEVINY.
-------
Ten chlap nemá kožu na tvári???
a preto ich treba hladiť a hladiť a hladiť... aby sme ich celkom vyhladili...
Nemáš šancu babi, aj keď mi mieriš priamo na varlatá...
Skús to u matthew1801... ten je taký istý ako si ty...
☠ ☭ ★ Oběti komunistického režimu 1948-1989
____
☠ ☭ ★ VYKONANÉ TRESTY SMRTI Z POLITICKÝCH DŮVODŮ OD 25.2.1948 - 29.12.1989
Zákon č. 125/1996 Z.z. o nemorálnosti a protiprávnosti komunistického systému
Zákon prijatý Národnou radou 27. marca 1996 definuje ZLOČINECKÝ CHARAKTER KOMUNISTICKÉHO REŽIMU 1948-1989, odpor proti nemu bol legitímny, morálne oprávnený a je hodný úcty. Zastavuje sa do 1989 beh premlčania pre niektoré trestné činy a doplňuje sa zákon o súdnych rehabilitáciách
ZDROJ: http://1url.cz/dtKKB
- - -
Podle ÚDV (Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu) bolo v Česko-Slovensku 1948-1989
- popraveno pro politické trestné činy 248 osob
- asi 8.000 osob zemřelo ve vězení
- vězení z politických důvodů - odsouzeno přes 205.000 lidí
- do Pomocných technických praporů z polit. důvodů asi 22.000 osob
- tábory nucených prací asi 20.000 lidí
- 450 zahynulo na útěku přes hranice
- členové Pohraniční stráže celkem jich v letech 1948–89 bylo 654, z toho většina nehodou, sebevraždou či zastřelením kolegou. Pouze 10 jich zemřelo připřestřelkách s uprchlíky
- Do zahraničí uprchlo 1948–87 170.938 občanů
§ 1
(1) Režim založený na komunistickej ideológii, ktorý rozhodoval o riadení štátu a osudoch občanov v bývalom Československu od 25. februára 1948 do 17. novembra 1989, bol odsúdeniahodný.
(2) Komunistická strana Československa, ako aj Komunistická strana Slovenska bola organizáciou, ktorá nezabránila svojim členom a ich pomáhačom páchať zločiny, a to aj na ľudských právach a slobodách.
§ 2
(1) Odpor občanov proti komunistickému režimu, prameniaci v demokratickom presvedčení, prejavujúci sa odbojom, pomocou prenasledovaným aleboinou činnosťou vo vnútri štátu alebo v zahraničí samostatne alebo v spojení s demokratickou mocnosťou, bol legitímny, morálne oprávnený a je hodný úcty.
(2) Každému, kto bol komunistickým režimom nespravodlivo postihnutý, prispel k jeho pádu a k novunastoleniu demokracie na Slovensku a nepodieľalsa na zločinoch komunizmu, patrí vďaka.
= = = = = =
☭ ★ ☠ Tento zákon je správny a smutno-pravdivý.... KomuniSStická TOTALITA je KAPUT ☭ ★ ☠
Zákon č.125/1996 Z.z. prijatý Národnou radou 27. marca 1996 definuje zločinecký charakter komunistického režimu 1948-1989, odpor proti nemu bol legitímny, morálne oprávnený a je hodný úcty.
---
NRSR - vo vedomí, že komunistický režim a tí, ktorí ho aktívne presadzovali,
⊙ nedával občanom možnosť slobodne vyjadriť politickú vôľu, nútil ich verejne vyhlasovať svoj súhlas aj s tým, čo považovali za klamstvo a za zločin, a to prenasledovaním alebo hrozbou perzekúcie voči nim samotným i rodinám a blízkym,
⊙ porušoval základné princípy demokratického právneho štátu, medzinárodné zmluvy aj svoje vlastné zákony,
⊙ zneužíval na prenasledovanie občanov mocenské nástroje, a to najmä
► popravoval, vraždil a žalároval ich vo väzniciach a táboroch nútených prác,
► pri vyšetrovaní a v dobe žalárovania používal brutálne metódy vrátane fyzického a psychického mučenia,
► zraňoval a usmrcoval občanov pri pokusoch o útek do cudziny,
a bavíme sa spoločne o kvalite jednotlivých spevákov...
Ty máš svojho muža tiež vedľa seba babi???
,-))
KomuniSSti sú zločinci = SVlNE zlodejské
________
Komunistickí najprv okradli mojich starých rodičov...
- otcovi = boli živnostníci a zamestnávali sami seba, aj tak ich komunisti znárodnili a ich firmičku strčili do tzv. Komunálu...
- druhí boli sedliaci (deda zavraždili ešte Nemci+domáci donášači počas vojny za to, že dával potraviny partizánom) a Komunistickí zlodeji ich hospodárstvo násilne združstevnili... mamin dedo bol v base (2 roky), tak ako 55.000 ďalších sedliakov v Česko-Slovensku, ktorí sa postavili proti združstevňovaniu
____
po tom, čo emigroval v 80-tych rokoch môj brat (23 r.) do Holandska
tak
- mama prišla o miesto - z vedúcej učtárne veľkej firmy urobili Komunistickí zločinci skladníčku
- otec prišiel o miesto - z vedúceho výroby s celoslovenskou pôsobnosťou urobili boľšewici obyčajného referenta...
- ja som bol kvôli tomu vyslúchaný na vojne každé 2-3 dni u kontrášov
_____
pritom
- môj brat mal vtedy už 23 rokov = bol dospelý a my sme o tom nikto netušili!
Sedí vedľa mňa... Pozeráme na Pro7: Voice of Germany.... a ťukáme do compov, počúvame fajnú muziku a komentáre porotcov...
= Rodinná pohoda..
,-))
Priemerné platy v Európskej únii za rok 2020: Kto si žije ako kráľ a kto živorí?
16.09.2020
- - -
1.Dánsko € 5,179.00
2.Luxembursko € 5,143.00
3.Nemecko € 4,035.00 ◄••••• ◄•••••
4.Írsko € 3,867.00
5.Rakúsko € 3,811.00 ◄••••• ◄•••••
6.Belgicko € 3,401.00
7.Fínsko € 3,380.00
8.Švédsko € 3,194.00
9.Francúzsko € 3,097.00
10.Holandsko € 2,855.00
11.Taliansko € 2,442.00
12.Španielsko € 2,279.00
13.Cyprus € 1,992.00
14.Slovinsko € 1,855.00
15.Estónsko € 1,472.00
16.Portugalsko € 1,418.00
17.Litva € 1,381.00
18.Malta € 1,379.00
19.Česko € 1,280.00 €
20.Chorvátsko € 1,214.00
21.Poľsko € 1,191.00
22.Maďarsko € 1,154.00
23.Lotyšsko € 1,152.00
24.Slovensko € 1,086.00 ◄••••• ◄•••••
25.Rumunsko € 1,075.00
26.Bulharsko € 690,00
Ty komuniSStický vetroplach!
_______
"Súdruhovia!
a tých 100 miliónov ušetríme aj keby nás to malo stáť 2x1,4 miliardy...."
,-))
Mňa nezbalíš, ja som šťastne ženatý, babi.... skús šťastie niekde inde... možno by si matthew1801 dal s tebou povedať...
Spýtaj sa jeho.
,-))
Poznal som jedného trollla na debate, ktorý písal podobné voIoviny ako ty, ale ten mal nick DiMateo...
Strašný tupoň neostrý to bol...
áno babi,
KomuniSSti + NaciSSti sú organizovaná zločinecká skupina...
Ty by si radšej platil za každý deň Lock-downu tých x-krát 100-miliónov???
Vidno, že si typický komunistický "národohospodár"
"Súdruhovia!
a tých 100 miliónov ušetríme aj keby nás to malo stáť 1,4 miliardy...."
že boľšewik David.???
áno
KomuniSSti sú organizovaná zločinecká skupina... a preto ich treba hladiť a hladiť a hladiť...
Ale čoby nie, viem že myslí
- voličov Fica = komuniSStov
- voličov Kotlebu = naciSStov
Odporúčame