Prečo sa tak primitívne tupo pýtaš, ak to ani ty sám nevieš?
Prečo sa tak primitívne tupo pýtaš, ak to ani ty sám nevieš?
a môžem ti nejako pomôcť?
Trápi ťa to?
Dedko ferrro je do pani prezidentky,
ale
jeho stará mu to nedovolí, tak sa pretvaruje...
alebo
BIBLIA - *Kniha Deuteronómium - kapitola 13
- - -
12 Keby si v nejakom meste, ktoré ti dá Pán, tvoj Boh, aby si tam býval, počul hovoriť:
13 "Poďme, slúžme cudzím bohom!" - ktorých si nepoznal ani ty, ani tvoji otcovia,
14 usilovne skúmaj a dôkladne sa prezveď o veci a ak bude istá pravda, čo sa hovorí, a ak takú ohavnosť naozaj spravili
.
15 naskrze pobi ostrím meča obyvateľov toho mesta a rozšír kliatbu ostria meča naň i na všetko, čo je v ňom, ešte aj na dobytok...
Moslimovia to zabíjanie Nevercov prepísali zo židovského TANACHU a z Kresťanskej BIBLIE!!!!!
___
BIBLIA o INOVERCOCH - *Kniha Deuteronómium - kapitola 17
2 Ak sa nájde u teba v niektorom tvojom bydlisku, ktoré ti dá Pán, tvoj Boh, muž alebo žena, ktorí urobia, čo je zlé v očiach Pána, tvojho Boha, a prestúpia jeho zmluvu,
3 ak pôjdu a budú slúžiť iným bohom a budú sa im klaňať: slnku, mesiacu alebo celému nebeskému voju, čo som neprikázal,
4 a ak vec oznámia tebe, ty to vypočuješ a dôkladne preskúmaš a ak zistíš, že je to pravda, že sa taká ohavnosť stala v Izraeli,
5 muža alebo ženu, čo spáchali tú ohavnú vec, vyvedieš k bránam svojho mesta a ukameňuješ ich na SMRŤ.
- - -
Sú to moji zamestnanci...
Ešte niečo dedko??
Účasť na Celoplošnom TESTOVANÍ v dňoch 31-10-200 a 01-11-2020
________
Počet:
- obyvateľov SR .... 5 457 926
- kategória 10-64 rokov (77,3% - SOBD 2011) .... 4 218 977
- otestovaných .... 3 625 332
Podiel z kategórie 10-64 rokov = ÚČASŤ .... 85,93%
- nakazených .... 38 359
Percento nakazených z otestovaných 1,06%
Bol si na TESTOCH?
Magyarský IREDENTISTA, to je veľmi, veľmi, veľmi, hlúpa, primitívna, dávno vyvrátená sprisahanecká LOŽ...
= = = = = =
Zadržaných slovenských poľovníkov v Afrike už prepustili na slobodu
SITA, TASR 03.09.2010
Slovenskí občania, ktorých v stredu zadržali v Stredoafrickej republike (SAR) miestni vojaci, sú už na slobode. Povedal to veľvyslanec v etiópskej Addis Abebe Milan Dubček a potvrdil hovorca MZV SR Ľuboš Schwarzbacher. Slováci boli v Afrike na Poľovačke. Na Slovensko sa však vrátia až na budúci týždeň.
- - -
Slovákov zadržaných v Stredoafrickej republike prepustili
SITA 03.09.2010
BRATISLAVA - Siedmi Slováci, ktorých zadržali v Stredoafrickej republike s odôvodnením, že sú žoldniermi a revolucionármi, pustili na slobodu. Ukázalo sa totiž, že išlo naozaj len o poľovníkov s riadnym povolením na poľovačku. Potvrdil to hovorca rezortu diplomacie Ľuboš Schwarzbacher. V súčasnosti sú už na slobode a diplomati pracujú na tom, aby im pomohli.
Vodca tam chodil navštevovať svoje dieťa, lebo jeho Frederika tam žila s Egypťanom, s ktorým má druhé dieťa, ktorému Vodca odmietol pripísať otcovstvo v jednaní na súde...
_________
Frederika priznala neveru
To, že dieťa nie je Kotlebovo, priznala svojim vyjadrením aj samotná Frederika. Potvrdila totiž, že ešte počas manželstva došlo k nevere. Meno Janette podľa jej slov vybrala s biologickým otcom.
Pán premiér Igor Matovič je starostlivým otcom Národa SLOVENSKÉHO...
to ako poznáš???
Máš pyžamko so symbolom Supermana?
Oslavuješ Helouvín?
To je historicizmus,
resp. sú tí,
ktorí voľakedy na koňoch niesli výsledky z voľby v jednotlivých štátoch na koňoch do Washingtonu. Tí potom mali mandát na voľbu Veľkého bieleho otcaa pokiaľ viem, tak tí volitelia sa vraj nemuseli striktne dodržovať výsledku vo svojom štáte.
Potom sa to upravilo, že každý štát dostal "počet voliteľov" podľa počtu obyvateľov.
Čiže voľba v USA nie je priama, ale má medzistupeň... voliteľov.
- - - - - -
Je to podľa mňa NEDEMOKRATICKÉ, keď nie je voľba PRIAMA.
Odporúčame