ne-SLOVAN, ty píšeš
__
"Ja žiadneho pokrvného brata, moslima, nemám. S tým pokrvným bratstvom by si to nemal preháňať."
majga
7976981 dnes
12:38
_____
Keďže je niekoľko MILIÓNOV Slovanov moslimskej viery a nie sú to tvoji pokrvní Bratia,
tak potom,
ty automaticky NEMôŽEŠ byť, ak nie si v pokrvnom vzťahu so Slovanmi = v žiadnom prípade ani SLOVAN...
To je predsa logické...


