Také SOMARINY!!!!
O hlúpych argumentoch v tomto blogu svedčia faktické hrubice a obsahové NEZMYSLY:
___
Pani prezidentka
- NEpovedala, že celá testovacia akcia je nedobrovoľné šikanovanie Slovákov,
- určite nie je Vrchný veliteľ Ozbrojených síl SR!!!
a
- o tom, že či sú, alebo budú závažným spôsobom porušované ľudské a občianske práva môže rozhodnúť len (ústavný) súd.

