1991 - 1968 = 23 rokov...
ale malo to byť: So Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak!
,-))
1991 - 1968 = 23 rokov...
ale malo to byť: So Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak!
,-))
Lebo Lipšic výroky súdu rešpektoval a hulvátsky, oplzlý kriminálnik Vaský nie...
R.Vaský nielenže používa ten najhulvátskejší a najoplzlejší slovník,
ale
Vaského tzv. ROXORová revolúcia je hrubým verejným Nebezpečným VYHRÁŽANÍM = Trestným činom so sadzbou do 3 rokov.
______
Definícia
(1) Kto sa inému vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.
(2) Odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) závažnejším spôsobom konania,
b) na chránenej osobe,
c) preto, aby inému zmaril alebo sťažil uplatnenie jeho základných práv a slobôd,
d) z osobitného motívu, alebo
e) verejne.
Zdrojový zákon
Zákon č. 300/2005 (Trestný zákon)
§ 360
Výsledky volieb do NRSR 2020 potvrdili, že 87,46 % tých čo boli voliť podporujú naše členstvo v EÚ a v NATO:
Politické strany, ktoré majú v programe naše členstvo v EÚ a NATO:
DOBRÁ VOĽBA ... 3,06 %
Sloboda a Solidarita ... 6,22 %
SME RODINA ... 8,24 %
ZA ĽUDÍ ... 5,77 %
Slovenská národná strana ... 3,16 %
Demokratická strana ... 0,14 %
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA ... 25,02 %
Koalícia Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia ... 6,96 %
Kresťanskodemokratické hnutie ... 4,65 %
MOST - HÍD ... 2,05 %
SMER - sociálna demokracia ... 18,29 %
Magyar Közösségi Összefogás - Maďarská komunitná spolupatričnosť ... 3,90 %
______________________________
SPOLU za členstvo v EÚ a NATO ... 87,46 %
Taký HLÚPY BLOG som fakt už dlho nečítal... Je to znôška hlúpostí a vyslovených LŽÍ....
,-))
Napr.:
- Referendum o Vstupe do EÚ bolo v roku 2003.
- Do EÚ sme vstúpili 1. mája 2004 a práve je tomu 16 rokov!!!!!!! (a nie 15)
- Do NATO podali prihlášku Kováč a prístupové protokoly podpísal Mečiar v roku 1994!!!
- Naše banky a poisťovne neboli nahradené bankami "západných štátov", ale súkromnými zahraničnými bankami.
- Mikloš nepresadzoval žiadne znižovanie stavov hovädzieho dobytka, tie boli v jeho čase už dávno znížené.
- Montážne haly VW sem dotiahol Mečiar r. 1993 a priemerná mzda vo Volkswagene = Priemerný hrubý mesačný príjem bez započítania manažmentu spoločnosti je 1 954 eur: http://ix.sk/hnQVN
- Čo sa týka zahraničného štúdia - tak majú naši mladí ľudia k dispozícii toľko Zahraničných ŠTIPENDIÍ, že ich nemá u nás na Slovensku ani kto vyčerpať!!!
------------------
Načo sú takéto LŽI-blogy dobré??????
To je aj Vladimír Putin - ten je Veľkým priateľom ISLAMU:
„Právem můžeme říci, že jsme následníky:
☭ nejen Sovětského svazu,
- carské říše,
- Moskevské a Kyjevské Rusi,
ale i
- Volžského Bulharska,
☪ Zlaté hordy
a
☪ kavkazských státních útvarů, vytvořených ještě současníky proroka Mohameda,“
...
připomněl Putin, než si vyzul boty a vstoupil do mešity.
Zdroj: http://1url.cz/hysh
► Islam je v Rusku druhým najrozšírenejším náboženstvom po pravoslávnom kresťanstve.
► K moslimskému vierovyznaniu sa hlási 23 miliónov obyvateľov, v krajine sa nachádza vyše 7000 mešít.
► V samotnej Moskve žijú podľa agentúry TASS najmenej dva milióny moslimov, teda každý šiesty Moskovčan je moslim.
Takže ty si okopíroval tento blog od autora s nickom staroslovan a publikoval si ho pod vlastným menom na Hlavných správach?
a
Vieš ty o tom, že to je KRÁDEŽ duševného vlastníctva?
a ešte pozvete aj Jána Molnára a Luboše Bláhu?
K++++++
Na presnejšie výpočty môžu pomôcť aj skriptá z predmetu Matematická geografia. Boli vydané na rôznych univerzitách na Slovensku a v Čechách.
,-))
Tento BLOG je okopírovaný z Hlavných správ!!!!!!!!!!!!!!!!
a ako sú na tom naši ďalší susedia?
- Maďarsko = 340 mŕtvych (= 35 mŕtvych na milión obyvateľov)
- Česko = 245 mŕtvych (= 23 mŕtvych na milión obyvateľov)
- Poľsko = 678 mŕtvych (= 18 mŕtvych na milión obyvateľov)
- Ukrajina = 502 mŕtvych (= 7 mŕtvych na milión obyvateľov)
_________
Ten podľa teba rozumný premiér S.Kurz má v AT dnes 598 mŕtvych (66 mŕtvych na milión obyvateľov)
a
ten podľa teba "saso a bIbec" má v (našej) krajine 25 mŕtvych (= 4 mŕtvych na milión obyvateľov) a to je v priemere 16,5x menej na milión obyvateľov...
_______
Pokoj s tebou!
V debate o Kočnerovi sa máme baviť o Černákovi?
a
to už prečo pre Boha? Prečo nie o Al Caponem? Ten bol predsa tiež daňový podvodník a dostal Basu"za Dane" a nie za vraždy, ktoré mu nikdy nedokázali...
,-))
To som ja nikde netvrdil...
ja som napísal: Za Kočnerom/Bruchom je SILA asi tak 400 rokov basy... a za tým si stojím...
,-))
Odporúčame