Takže ty si okopíroval tento blog od autora s nickom staroslovan a publikoval si ho pod vlastným menom na Hlavných správach?
a
Vieš ty o tom, že to je KRÁDEŽ duševného vlastníctva?
Takže ty si okopíroval tento blog od autora s nickom staroslovan a publikoval si ho pod vlastným menom na Hlavných správach?
a
Vieš ty o tom, že to je KRÁDEŽ duševného vlastníctva?
a ešte pozvete aj Jána Molnára a Luboše Bláhu?
K++++++
Na presnejšie výpočty môžu pomôcť aj skriptá z predmetu Matematická geografia. Boli vydané na rôznych univerzitách na Slovensku a v Čechách.
,-))
Tento BLOG je okopírovaný z Hlavných správ!!!!!!!!!!!!!!!!
a ako sú na tom naši ďalší susedia?
- Maďarsko = 340 mŕtvych (= 35 mŕtvych na milión obyvateľov)
- Česko = 245 mŕtvych (= 23 mŕtvych na milión obyvateľov)
- Poľsko = 678 mŕtvych (= 18 mŕtvych na milión obyvateľov)
- Ukrajina = 502 mŕtvych (= 7 mŕtvych na milión obyvateľov)
_________
Ten podľa teba rozumný premiér S.Kurz má v AT dnes 598 mŕtvych (66 mŕtvych na milión obyvateľov)
a
ten podľa teba "saso a bIbec" má v (našej) krajine 25 mŕtvych (= 4 mŕtvych na milión obyvateľov) a to je v priemere 16,5x menej na milión obyvateľov...
_______
Pokoj s tebou!
V debate o Kočnerovi sa máme baviť o Černákovi?
a
to už prečo pre Boha? Prečo nie o Al Caponem? Ten bol predsa tiež daňový podvodník a dostal Basu"za Dane" a nie za vraždy, ktoré mu nikdy nedokázali...
,-))
To som ja nikde netvrdil...
ja som napísal: Za Kočnerom/Bruchom je SILA asi tak 400 rokov basy... a za tým si stojím...
,-))
Vieš, keď my konškoláci si všetci vzájomne tykáme... Tak ako vy komunisti. To je ZVYK.
Česť práci, súdruh!
Prečo sa tak nemúdro pýtaš, ak to dokonca ani ty sám nevieš?
Prečo sa nespýtaš, až keď to už ty sám budeš vedieť???
volajte112 je komunista žijúci v USA a poúča nás ako máme znovu obnoviť SOCIALISTICKÚ TOTALITU..... Kakój to paradoks!
Éto nevydúmaješ = éto žizň!
,-))
Toto môže napadnúť len VLASTIZRADCU, ktorý chce zruinovať Štátny rozpočet Slovenska!
Výsledky volieb do NRSR 2020 potvrdili, že 87,46 % tých čo boli voliť podporujú naše členstvo v EÚ a v NATO
______
Politické strany, ktoré majú v programe naše členstvo v EÚ a NATO:
DOBRÁ VOĽBA ... 3,06 %
Sloboda a Solidarita ... 6,22 %
SME RODINA ... 8,24 %
ZA ĽUDÍ ... 5,77 %
Slovenská národná strana ... 3,16 %
Demokratická strana ... 0,14 %
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA ... 25,02 %
Koalícia Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia ... 6,96 %
Kresťanskodemokratické hnutie ... 4,65 %
MOST - HÍD ... 2,05 %
SMER - sociálna demokracia ... 18,29 %
Magyar Közösségi Összefogás - Maďarská komunitná spolupatričnosť ... 3,90 %
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SPOLU za členstvo v EÚ a NATO ... 87,46 %
____
NEUTRALITU a vystúpenie z NATO a z EÚ môže chcieť len nejaký vyslovene protislovenský živel = záškodník a VLASTIZRADCA.
Ak by sme neboli v NATO, tak by sa naše výdavky na Obranu/Ozbrojené sily na 1 obyvateľa museli zvýšiť v porovnaní
- s Rakúskom 3 až 5 krát
- so Švajčiarskom 10 až 15 krát
__________
a toto by bolo vyslovene proti nášmu skromnému Národu SLOVENSKÉMU!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to len znôška Hausnumier doslova vycucaných z prsta, navyše pre ISTOTU násobených bulharskými konštantami...
Premiér a hlava štátu? iba ak kapustová...
Vašek Klaus nakopal DOKTOROVI Mečiarovi jeho ctenú premiérsku... a poslal ho z Brna domov s jeho Konfederáciou a dlhým nosom domov....
Tak vzniklo prvý krát samostatné, slobodné Slovensko!
Prečo evita tak sprosto klame???
veď
Nech povie, že kto v roku 1990 privatizoval VSŽ? = premiér Mečiar, ktorý vtedy na Slovensku vládol?
Veď to bola len transformácia Národného podniku ➪➪➪ na Akciovú spoločnosť = z VSŽ sa stala súkromná spoločnosť so 100% vlastníctvom akcií patriacich štátu = ČSFR!!!
O Rozpade Česko-Slovenska rozhodol Václav Klaus a nie Mečiar... DOKTOR Mečiar žiadal KONFEDERÁCIU!!!!
_____________
"Nechceme NEZÁVISLOSŤ, tlačia nás do nej... Slováci chcú zabrániť okamžitému rozpadu štátu. Navrhujeme, aby sa Federácia zmenila na KONFEDERÁCIU.
Česi navrhujú buď federáciu, alebo dva štáty."
/V. Mečiar pre Le Monde, 1992/
Odporúčame