situáca na fronte a v redakcii Pravdy je však diametrálne odlišná.
situáca na fronte a v redakcii Pravdy je však diametrálne odlišná.
Je to bankrot krajiny v priamom prenose. Upíšeš dušu diablovi a peklo máš isté.
bratislavská liberálna kaviareň breše ,no vládna karavána ide ďalej.
Ako by nestačilo že, USA majú vojnu aj doma vo svojich uliciach a školách. Chcú naďalej upevňovať svoju hegemóniu vo svete za cenu státisícov životov na bojiskách svojej agresívnej politiky.
už majú na svojom území okupantov a pribudnú ďalší?
Na tej Ukrajine už fetujú asi aj domáce zvieratá.
Bratislavské progresívne slniečka sa nemajú čo vyjadrovať k životu na vidieku.
kRAJINA ,kde už včera zjedli to čo mali na zajtra ,sa vychvaluje že je najmocnejšia.
nuly zostanú vždy nulami.
Z tohto článku vidno jasnú beznádej otočiť situáciu na fronte a poraziť Rusko.
Už komunisti vraveli - poručíme vetru ,dažďu, a títo chcú zas poručiť celej zemeguli. Progres je progres.
Bratislava ma vôbec ,ale vôbec nezaujíma.
Čo je to Šeliga_?
už len propaganda ostala ako želiezko v ohni Zelenského , vo vojne USA proti Rusku.
Bratislava sa mení na Rímsku ríšu pred rozpadom.
Rovnováha nikdy nebude ,ľudia rozhodnú či sme suverénna krajina ,alebo kolonia Západu.
Ak by boli pri moci ešte dezoláti ,tak by naše dane išli rovno na Ukrajinu.
každá cháska si volí svojho vajdu a politrukov.
Amerického kandidáta by mali voliť americkí voliči a nie slovenskí.
Odporúčame