možnotoboloinak, ty pochop ak to dokážeš ,že dominancia západných zlodejov na čele s USA končí. Sú zdegenerovaní dobou a konzumným spôsobom života a ide to s nimi už len z kopca. Ty si asi tiež potomok neurčitých rodov a čudujem sa ,že si ešte na našom Slovensku a nie medzi svojimi .


