Západ začína potláčaním opozície a silnou agresívnou liberálno -fašistickou propagandou predbiehať komunistov v 50- tych rokoch. Český tajtrlík chce vytvárať koncentračné tábory ,ale zatiaľ len pre Rusov žijúcich v Európe ,kontrolujú sa weby,odstavujú opozičné kanály, do propagandy sa zapája aj NATO a mainstream hlavného prúdu chŕli demagógiu ako Kim. Kde sme to dospeli keď sa začína presadzovať totalitný liberalizmus.


