Nároky tých s ktorými sa príroda trochu zahrala začínajú stúpať . Najprv zväzky medzi dvoma jedincami rovnakého pohlavia ,adopcie detí , zmena pohlavia atď. Čo bude ďalej. Ak chcú dvaja žiť spolu ,nech si žijú ,ale na deti by siahať nemali .Základom života na Zemi a jeho zachovania je muž a žena. Absolútna sloboda jedinca je cesta k ovládaniu más elitami sveta ,ktorá vedie k postupnej degradácii ľudskej rasy a jej vyhynutiu.

