V poslednej dobe sa nám na Slovensku ,no aj inde v Európe roztrhlo vrece s rôznymi analitikmi,expertami na všetko,politológmi,zástupcami mimovládok a pod. ktorí vlastne prezentujú v médiách len to ,čo prezentovať majú a to- neochvejnú vieru v Západ a v jeho výdobytky. Dejiny sa opakujú ,len osoby a obsadenie sa zmenili.


