Tak podľa nejakého politológa z Kutnej Hory, tí čo si chcú vybrať podľa rôznych referencií ruskú vakcínu sú skôr extrémisti ako ovečky v stáde ,mi pripadá trochu nedemokratické. . Neviem chlape ,(politológ) či si bol v detstve trikrát vyhodený do vzduchu a len dvakrát chytený ,ale že tvoj názor zverejňuje Pravda ma trochu sklamalo.


