Na nákupy zbraní ,stihačiek ,radarov a pod. sa dávajú miliardy €. Na detské športové talenty dal štát 600€ ročne.Malý balík peňazí od štátu pre šport zvyšuje nevraživosť medzi športovcami a zväzmi a ozaj len ukazuje na fakt,že kto nemá dobre situovaných rodičov ,môže tak hrať nanajvýš šach.


