že prišla až teraz po toľkých rokoch.
SNS od čias Slotu to nemá v hlave poriadne usporiadané. Nech najprv vrátia štátu všetko čo naprivatizovali,ďalej všetky hodnosti a vyznamenania,nech ich pár desiatok ide sedieť a potom sa môžme rozprávať o referende.Samozrejme podobných politických strán je viac.
Chyba nebola že nespojil s lgbti ,ale to ,že vôbec išiel do politiky.
Čína im za tento akt nepriateľstva zdvihne úrok na ich obrovskú pôžičku.
Nech mi ešte nejaký debil povie o našej viazanosti na USA.
Za tie milióny na ekológiu z Bruselu bude na vajciach sedieť aj budaj.
Šeliga tak môže povaliť jedine ďatelinu v rodnej dedine, na politiku po predčasných voľbách by už nemal.
Machovi končia zlaté časy s pestovaním energetických plodín ,ktoré nie sú súce do hrnca a je trochu nervózny.
Vrátia sa plný zážitkov a tajne prepašujú aj malých neviditeľných migrantov.
SaS a Žaludi získali v posledných voľbách slabých 12%. Vo vládnej koalícii sa rozťahujú ako Cigánikovej spodné prádlo.
Príjmy slabšie ,ale viera vo vlastnú krajinu silná. O tom môžu v chorej USA len snívať,ale ČTK asi v tomto článku o to nešlo.
130 ľudí v centre Moskvy, to je ako jeden bacil na záchode sídla TASR.
Trestný čin to nie je a liberálne houno splasne.
Skôr ako dôjde k" interupcii ",mal by sa k tomu vyjadriť ten ktorého sa to týka.Treba po narodení počkať 15 rokov a položiť otázku straty života konkrétnemu jedincovi.
Baláž nech hľadá unikajúce dane podnikateľov v daňových rajoch a šedej ekonomike.
Liberáli a jej klon Nicholsonová si uzurpujú právo presadiť svoju ideológiu za každú cenu. Trestné oznámenie z jej strany je zúfalý pokus zviditeľniť sa a zostať na scéne. No liberálne zvrátenosti budúcnosť odmietne.
Bývalý" východný blok ,"ako protiváha liberálnej deformácii človeka "západu", sa javí ako dobrá alternatíva pre náš spokojnejší život v nasledujúcich rokoch.
Skartácia jasne svedčí o prepojení politikov s oligarchickou skupinou Penta a tunelovaní Slovenska.
Ten čo to dal skartovať si dúfam odsedí basu aj za čurindu a jeho poskoka lóša.
Odporúčame