Československo nemohlo zohnúť chrbát a dať sa bičovať zástupcovi fašistov v Prahe....Atentát na" tretieho muža "nacistického Nemecka bol správny krok .Nevzopretie sa fašistickému režimu by bolo prejavom súhlasu s jeho politikou a schválením úlohy nacistického Nemecka ako nadradenej rasy .


