Keby to bola Gaza už je to ruina a obrancovia by boli vo Valhale.
Keby to bola Gaza už je to ruina a obrancovia by boli vo Valhale.
Naďa v base trafí šľak.
Anglosasi organizujú vojny po celom svete a už ju majú konečne doma. karma je zdarma ,Sajfova žena o tom vie veľa.
Bude z neho určite ten správny politik progresívneho razenia ,ale herec?????????
Progresivizmus ho privedie až pred popravčiu čatu.
Drlička,Drlička, basy sú aj pre progresivcov.
Kua,má toľko zbraní na vraždu a zabije ho elektrika.
Pastikari toto neprežijú. Tam je zbytočných úradov ako makadamu.
Progresivne psy brešú ,karavána ide ďalej.
Takých lipavských pred bankrotom narobí susedovie Dunčo X.
Nejaký pajko môže jedine vyfajčiť losovi.
Ak sú to súkromné pozemky tak nie je o čom diskutovať. Súkromné vlastníctvo podľa ústavy je prvoradé. Progres -paštikári nech si riešia kvety na balkónoch.
Štát to neutiahne,ak rastú počty a platy tých , ktorý sa nepodieľajú na tvorbe HDP.
Kým to nepotvrdí macko -hovnivál ,tak neverím ničomu.
Poliaci sa veľmi angažujú vo vojne. Karma je zdarma
A čo tým progresívny básnik chcel povedať.?
Celá Bratislava je samý úrad, inštitúcia, ústavy,kultúrne strediská, a Slovensko to má živiť?
Liberálny experiment pomaly skončí v celej EU.
EU sa postupne čistí od progresívno -útočného moru.aj tento trkvas pôjde na smetisko dejín ako Macaron, Fiala a pod. tupci.
Žeby si Nemci chceli " historickú úlohu" zopakovať treti krát? Držím palce Rusku na novú historickú úlohu.
Odporúčame