Rabovanie čoho?
Rabovanie čoho?
EU sa pomaly čistí od progresívneho marazmu a potlačania ľudských práv.
Keby nebolo Rusov ,Poliaci sú v mydlách.
Iniciatíva My sme les sa spolu s progresívnou časťou verejnosti vyjadrovala ku cudziemu majetku doteraz. Tieto dni a ďalšie, nech sa ku problému vyjadrujú hlavne vlastníci pozemkov a súčasný zástupcovia exekutívy.
Ešte nejaký vymetený pajác o ňom stvoril film.Ale to je také progresivne- absolútna sloboda
17. november bude všedný pracovný deň. A to je dobre .
Nakoniec bol hlupák Hácha a kolaborantská vláda.
Naďovi už dokončujú celu.Bude tam mať aj maketu raketometu.
zjavne si paštikár a na fete.
Dávam rakúšanovi mesiac ,najviac dva.
NATO povedalo do posledného Ukrajinca.
Živná pôda pre tie pravé parazity vyschla . To je dobre aj preto ,že u nás je nedostatok pracovnej sily .
A toto čudo by chcelo byť premiér? Ten nevie povedať nič súvislé a konštruktívne na zlepšenie situácie na Slovensku.
Na túto politickú trosku škoda drať klávesnicu.
Už tomuto plátku venujem čoraz menej času.
nie ,je to cotot.
posledný výstrelok Rakúšana pred Anšlúzom a odchodom na smetisko.
Vyzliecť z talára.
Šimečka? to je ten čo doteraz jeho rodina parazitovala na EU fondoch?
A oni chcú bojovať proti Rusku?
Odporúčame