Onrejčák,dokonca nejaký Šebej to sú tí praví čo sa budú vyjadrovať k vyhodeným miliardám,ako keby to boli drobné mínce. Treba vydržať s doterajšou spoluprácou s Ruskom ak je to lacnejšie.Európa sa mení a USA prestávajú hrať prvé husle vo svete a Nemecko ich chce vyhodiť zo svojho územia.Takže vydržme času a uvidíme.


