A čo vrchný šéf? Mali by spolupracovať a udať súdu ako to vlastne vo vrcholovej politike chodí,o vopred vyhratých konkurzoch,dosadzovaní vlastných ľudí do funkcií v štátnej správy,šafárenie s EU fondami a ich nedostatočná kontrola,výpredaj štátneho majetku,beztrestnosť maníkov v kravatách a pod. ,ale týka sa to všetkých vlád bez výnimky.!!


