Demeš to asi už má všetko prekrútené. O povojnovom usporiadaní sa bude rozhodovať v Moskve a nie v Kyjeve.
Demeš to asi už má všetko prekrútené. O povojnovom usporiadaní sa bude rozhodovať v Moskve a nie v Kyjeve.
Paraziti už nemôžu parazitovať ,tak kopú z posledného.
odborníci ,pre pána , to si robíte kozy?
Otázka,kto je to Wlachovsky a Káčer?
Súčasný , dočasný jelito Lipavsky nám môže jedine,viete čo.A nápodobne aj nejaká europoslankyňa.
Údajne najostrejší kritik islamu a zaútočí na kresťanské trhy. Táto západná propaganda na míle predbehla tu fašistickú.
PS nikdy nebude vo vláde. Slováci si vystačia aj bez nadľudí .
77 rod,nebudete vládnuť, Slovač vás nechce.
Goebels sa červená od hanby.
Libtardi penia, Fico to robí dobre.
a tu vo vnútri strieľajú na nás sfanatizovaní libtardi.
Tieto spiace nainfikované bunky Cintulovcov sú ako vši roztrúsené po celom Slovensku.
Nevidí sa mi tá pomalosť rozkladu EU .
a zas tým lekárom po roku narástlo jedno brucho?
Mníchov 38,to je tvoj nový matroš?
Je asi momentálne dobre ,že sme aj dočasne v NATO .Vidím hrozbu z východu ,konkrétne z Banderisyanu.
progresívci tlačia na pílu,nemôžu za toho pána prežrieť ,že ich kandidát pohorel ako fakľa. Proste libtardi ,Slováci vás vás nechcú ,pálte do péčka.
Bandera za vraždy a terorizmus skončil v Nemeckom exile ,u tých ktorí ho podporovali cez vojnu . Neskôr ho našla karma a skončil. Ani neviem čo som tým chcel povedať.
Takýchto Matisakovych expertov náš Dunčo za noc urobí niekoľko.
Odporúčame