Svet už nie je Afrika v 19.storočí. Títo potomkovia otrokárov si musia uvedomiť, že svet sa pohol dopredu .Už to nepôjde cez kradnutie,vraždenie a politickú korupciu. Ak áno ,tak aj náš vyženú do vojny a to nedopustime
Svet už nie je Afrika v 19.storočí. Títo potomkovia otrokárov si musia uvedomiť, že svet sa pohol dopredu .Už to nepôjde cez kradnutie,vraždenie a politickú korupciu. Ak áno ,tak aj náš vyženú do vojny a to nedopustime
Údajne v Rusku zakvitla lieska a chcú ju exportovať do banderčaku.
Je to ako v komédii ,keby to nebola dráma . Zadĺžený Západ a USA financujú zadlženú Ukrajinu ,vlastne rozpredanú .Je ale pozitívne ,že dôveru dostávajú postupne nové strany ,liberálnymi fašistami označované ako extrémistické a Europa sa postupne vyzlieka z hrdzavého brnenie progresivizmu a novodobej diktatúry. Chce to čas ,ale porážka Ukrajiny tie zmeny urýchli.
Prihriatych libtardov musí hadzať o zem.
Západ je zadĺžený na sto rokov a stále financuje vojnu proti Rusku. Francúzsko je na hranici bankrotu ,Grécko šplhá z diery ,USA tlačia vagony dolárov a to je asi ok.
vysadil si liečivá?
drogy sú svinstvo ,strácaš kontrolu nad sebou aj U krajinou.
My ostatné väčšinové Slovensko sa nepridáme.
Dobre to tí "skaderuka-skadenoha" za mlákou vymysleli s EU. Vrhli nás do vojny proti Rusku,odstavili nás tým pádom od lacných surovín ,sme na zozname nepriateľov a budeme úplne pod kuratelov amíkov. Začnú diktovať podmienky spolupráce a všetko nám zdražie.Stratili sme suverenitu ,je to v zadku.
Tých 3000 lekárov bolo asi medzi prvými naivkami čo uverili Dzurindovi a spol.. abšudníkom o trojnásobných platoch a ako dobehneme Západ s platmi. Chýba našej spoločnosti skromnosť a pokora.
obsluha perute nepôjde do neba ale do valhaly?
zmagnetizoval sa ti kompas?
S väčšinou zúčastnených politikov na párty v Notre Dame už voliči po voľbách nerátajú. jediný Trump sa bude usmievať ako EU smotánka sťahuje chvostik a blažene pozerá na spasiteľa.
Boli sudcovia zastrašovaní? vyhrážal sa im niekto? Je Rumunsko neslobodný štát? Demokracia bola očividne porušená a s vôľou ľudu sa už v EU nepočíta? Nastupuje okolo nás skrytá forma liberálneho fašizmu?
to je ten liberálny fašizmus premaskovaný za baránka.
si tak naivne rigorozný , že major z teba nebude.
Najprv ústavný súd, potom Majdan. Noty sú jasné.
Prihriaty Západ túto vojnu s Ruskom prehráva.
A zas o tom jelite Lipavskom. Koho on už len zaujíma.
Európski dočasní lídri -liberálno -progresívneho razenia a protiruskej rétoriky balia kufre . Prehrávajú voľby vo svojich krajinách ,alebo ku tomu spejú. Zimné obdobie len prispeje ku krachu lokajov USA a blížiaca sa hospodárska kríza to len urýchli.
Odporúčame