on neopustil len sálu ,on opustí po voľbách kreslo ministra a ani pes po ňom neštekne.
on neopustil len sálu ,on opustí po voľbách kreslo ministra a ani pes po ňom neštekne.
Ukrajincom chybuje milion balíkov pre kanony a to je ok?
progresívni vychrtĺíci vždy budú proti vidieku
Masaker je jedine v hlave toho kto napísal tento článok. Asi progresívni vychrtlík z paštikárova.
Drogy sú svinstvo.
Majú síce 77 rodov ako základ ich spokojného života ,ale 77 hlasov v parlamente nie a nie dosiahnúť. Kaderník by mal z toho vyvodiť osobnú zodpovednosť.
V celej EU žneme plody práce idiotov z Bruselu.
kandidáti do parlamentu by mali byť z regionov. To je pravé demokratické. Mať väčšinu poslancov z Bratislavy,ktorí majú za chrbtom liberálne médiá ,hrču peňazí a podporu Bruselu sa mi nezdá moc kóšer.
slabý štopel na potápajúcu sa loď progresivizmu. Európa sa prebúdza zo slniečkárskych svetlejších zajtrajškov.
PS je taká mrzká strana ,ako všetky ženy ktoré sú líderkami tejto 77 rodovej komunity.
Ako povedali progresivci, treba si zvykať.
Blázon sa potápa a ešte chce inkasovať za kurz plávania.
progresivisti z paštikárova cez svoje rozmaznané detičky dehonestujú voličov ,ktorí nevolili tú správnu kastu 77 rodov.
Libtardi svet v posledných rokoch viedli do priepasti skazenosti morálky,ekonomického kolapsu,ochudobnovania ľudí a na hranicu 3.svet.vojny.Je jasné že ani Trump očistu spoločnosti nezvládne sám.
Podporovatelia vojny a zbedacovania ľudí postupne odchádzajú na smetisko .
Trump vojny vo svete nezačínal ako demokratickí prezidenti. Určite prídu vo svete zmeny a tie zmeny určite nebudú v prospech liberálnej deformácie sveta.
Denník N ,číta to niekto okrem progresívnych paštikárov?
fabriky niekedy prepúšťajú po stovkách a tu pár paštikárov stratí prácu a už je z toho porušenie europskej legislatívy?
Odporúčame