Ukrajina prechádza do druhého štádia Majdanu a to do totálneho rozpadu. Ide tu o to, že ak by sa Ukrajina postavila na nohy mohlo by sa stať, že sa znovu primkne k Rusku, resp. že bude neutrálna. A to USA nedopustia. Preto ju postavia do úlohy kolónie úplne závislej od nich, nevylučuje sa ani strata územia v prospech Maďarska, Polska alebo Moldavska.. Stačí si všimnúť, že USA na takéto požiadavky, resp. akcie vôbec nereagujú, čiže pripúšťajú to.


