Ja som za nájomné bývanie, vyvážené. Umožňuje najmä mladým ľuďom pracovať nezávisle od svojho bydliska. Synovec za posledné tri roky vo Švajčiarsku zmenil 5 zamestnaní, samozrejme k lepšiemu, v štyroch mestách, keby si tam mal zakaždým kupovať byt. Takto ak nájde lepší flek nič mu nebráni ísť tam.

