Európska sociálna demokracia v permanentnej kríze?
Problémom súčasnej EÚ je úplná absencia politickej elity, a to pravej aj ľavej, ktorá by mala nejakú víziu. Lídri dominujúcich krajín EÚ sú len hlúpe ovce počúvajúce pokyny z USA. Utečenecká kríza len ukázala ich dementnosť. Čo sa týka strán v EP, líšia sa len názvami. Ani jedna nevystúpila proti šaleniu Bushovcov, Clintonovcov a Obamovi.
Na bývalé soc. republiky sa ostatné štáty vrhli ako stádo supov na mršinu a bolo im u riti, ako dopadnú obyvatelia týchto krajin. Je mi z toho na grc a nerád na to spomínam. Na tých všetkých západných poradcov, ktorí to tu pomáhali devastovať.