Ako štát potrestá neochotu pracovať?
Ja som za , stačí sa mi pozrieť na odvody na výplatnej páske. Keď niekto chce niekomu čosi dať, tak musí povedať aj komu to zoberie.
Keď k nám (západné Slovensko) chodia pracovať zo Srbska, tak prečo by nemohli chodiť z východu. Na druhej strane je nedostatok absolventov technických škôl a to nielen na Slovensku ale aj v ostatnej Európe, takže komu sa nelení ten nemá problémy. O aušus z mestských univerzít nie je záujem. Otázku zamestnanosti našich etnických spoluobčanov nevyrieši ani ten najväčší nadbytok pracovných miest.