no predsa vysle tam ten obrovsky Wehrmacht, ktori nemci za poslednych 30 rokov vybudovali, zatial co mierumilovni rusi neustale odzbrojovali ...
no predsa vysle tam ten obrovsky Wehrmacht, ktori nemci za poslednych 30 rokov vybudovali, zatial co mierumilovni rusi neustale odzbrojovali ...
kolko milionov obyvatelov Nemecka ( z tych vyse 83 milionov) stavia bunkre ? takych 5-6 milionov?
ano ja viem ze sa zmeni ...
aj tento debilko tu v diskusiach vypisoval ako ceny ropy VYLETIA
mozno ceny vyleteli - v jeho debilnej hlave ked ho hadzalo v zachvate ;_)
Ten strop si mozu strcit...Rusi prestanu im dodavat a cena ropy vyleti na trhu hore...Strelili si zasa do kolena :-)))
Anty
10699838
12:52
05.12.2022
a co ta velka ruska armada, nedokaze branit vlast ? preco je taka neschopna ???
minule sa tu jeden odbornik rozculoval nad polskou armadou, ktora je ovela mensia a ovela menej slavnejsia
citat odbornik:
Čo sa týka dronov v PL, nikto ešte nevie, teda médiá (zainteresovaní určite áno) aký je ich pôvod. Každopádne odhalilo to neschopnosť veľkej poľskej armády.
Rudi1
11:12
15.09.2025
u nas na dedine (Bavorsko) neska nafta za 1,50 €/l
komunista a kolaborant ?
ved sudruch husacinec sa vzdy z tribun zjazdov KSC dusoval, ze on a strana vychovavaju zapalenych komunistov ktory VZDY budu branit idealy SOCIALIZMU !!!!
to sa pomylil ci klamal zamerne ?
a preco potom rusi nedokazu ani po rokoch ukoncit specialnu operaciu ?
kolko protiatomovych krytov denne pribuda v NSR ? reku nech viem nemcov informovat ...
slusne ofenzivy proti velkej ruskej armade? to je ako mozne ???
a potom ze kto je vojnovy stvac
komunizmus by bol kebyze je vsetko zadarmo pre vsetkych
nenastal, pretoze slovaci vymieraju, nizka porodnost - ty mas aspon 4-6-8 deti ? a tie tvoje deti tiez aspon tych 4-6 ?
ak nie - ako chces potom robit enormny rozvoj ? pre koho ?
an a preto ze maju take nadsenie tak si nemci pripravili na tu vojnu milionovy Wehrmacht a 290 zhrdzavenych tankov ... aby mohli zabrat uzemia a zdroje az za Ural ...
vraj pustupuju stale ... alel maju casu vela tak pomaly
a komunisticka totalita bola zla ? ved boli byty zadarmo a lacne potraviny ...
ano nenapadli ich , lebo mali velku vyzbrojenu armadu
teraz nemaju armadu skoro ziadnu lebo poslednych 30 rokov masivne armadu likvidovali, zatial co rusi vo velkom zbrojili, aby mohli vrazdit a nicit - takze obavy z napadnutia su opravnene
bolo by dobre, kebyze v buducom roku vyrobia aspon tych 20-30 milionov dronov .. na likvidaciu ruskych vrahov
ze hajluje cele dni ?
ako debilko prisiel na to, ze ja mu chcem argumentovat ? ;_)
tarajko ma nutkanie poucovat, ze co maju iny robit ... asi nejaky dochodca - sudruch ucitel z cias zlateho sociku s nutkanim ucit ziakov hehehe
debilko nechape ze ja ani argumentovat nechcem, aj ked si to chora hlava zela ;_)
Jednoducho nevieš argumentovať. Pomôžem ako začať? Začni napríklad tak, že preto nemáš pravdu lebo.......Rusi majú peniaze, najväčšiu armádu... atď, V čom nemám pravdu?
Demokrachyba
14177227 dnes
08:08
Odporúčame