a preco nezalozis politicku stranu, ktora ma v programe suverenne Slovensko, ale volis sudruha ficodebila, ktory sa chodi poklonkovat do bruselu, aby posielali almuzny?
a preco nezalozis politicku stranu, ktora ma v programe suverenne Slovensko, ale volis sudruha ficodebila, ktory sa chodi poklonkovat do bruselu, aby posielali almuzny?
tak to su vyborne spravy
a ked to bolo 16 osob ?
urcite to boli migranti ktorych nanutil Brusel bezbrannemu Slovensku
urcitze migranti, slovaci take nerobia
no teda, ti migranti na Slovensku ... :-(
ale ved ruska armada postupuje kazdy den o vela kilometrov, ci ?
to nesposobili ukrjainci, ti uz nemaju ziadne zbrane od r. 2022 ... pisal to tu odbornik v diskusiach ...
preco nedaju nejaku poriadnu odplatu ?
ejha tárajko s novým nickom prišiel
heš špina do ignore
Ukrajina neutoci, lebo uz nema ziadne zbrane ... zapad ziadne zbrane nedodava, lebo sam nema
a kebyze zapad este nejake zbrane ma - ako by uch tam mal na vychod Ukrajiny dopravit ?
lebo odbornik tu v diskusiach pisal ze letecky to nejde a po železnici im to Rusi likvidujú už na trase ...
takze ak tu niekto pise o tom ze by ukrajinci robili nejake utoky tak to spinavo odporne klame
citat odbornik na dopravu na Ukrajine:
A ako im tú muníciu chceš dopraviť? V batohu a pešo cez pole? Lebo letecký to nejde a po železnici im to Rusi likvidujú už na trase. Lenže to sa neodváži žiadny pisálek napísať.
sugra
12320389
11:03
19.02.2024
tu byvaju zmysluplne debaty ?
a kedy bude znamy vysledok sudu?
netaraj, kolektivny zapad je uz od r. 2023 uplne odzbrojeny, nema teda ani drony, pisal odbornik tu v diskusiach
citat odbornik:
Rusko so počína dobre, veď už odzbrojilo celú Ukrajinu a ich vlastné zbrane, odzbrojili štáty východnej Európy a takisto odzbrojujú Západ..
ppt1
10810237
18:09
11.01.2023
Odzbrojovanie Ukrajiny a tým aj kolektívneho Západu pokračuje https://youtu.be/1R7GrO4kj0A... Zachviľu už nebude mať Západ čo posielať...
ppt1
21.11.2022
Ukrajina nema ziadne rakety ktorymi by mohla zautocit, ved odbornik tu uz v r. 2022 pisal, ze Ukrajina je uz uplne odzbrojena a aj kolektivny zapad uz nema co dodavat
ty si to tu necital? tak pripomienka, citat odbornik:
Rusko so počína dobre, veď už odzbrojilo celú Ukrajinu a ich vlastné zbrane, odzbrojili štáty východnej Európy a takisto odzbrojujú Západ..
ppt1
10810237
18:09
11.01.2023
Odzbrojovanie Ukrajiny a tým aj kolektívneho Západu pokračuje https://youtu.be/1R7GrO4kj0A... Zachviľu už nebude mať Západ čo posielať...
ppt1
21.11.2022
no a teraz este tú o statisicoch mrtvych slovakov na Vianoce:
SR musi okamzite vypadnut z EU, inak tu mame na Vianoce stovky tisic mrtvych od zimy
veImiprekvapeny
08.03.2022
17:54
to predsa neboli okupanti, ale prisli pomoct zlikvidovat kontrarevoluciu cize robili prevelice zasluznu cinnost ... zachranili zlaty socik, v ktorom bolo vsetko lacne a byty sa davali zadarmo, to bolo vari zle ?
Odporúčame