tak naco o tom stale pises ?
tak naco o tom stale pises ?
a kedy to uz urobia ? uz coskoro?
zapad sa uz predsa stal bezvyznamnym, tak o akom tlaku taras ?
no vidis to a kapitana dabaca zaujimaju nejake USA ... divne
super sprava !
ale koho uz dnes zaujimaju nejake upadajuce USA ... ludi zaujima svetova mocnost rusko, lebo rusko podporuje svetova 1,5 miliardova mocnost - komunisticka cina .... a ludia po svete maju radi komunistov
malo ??? ved len dochodky v rusku ze su od 500 euro vyssie
pisal odbornik tu v diskusiach
citat odbornik:
dôchodcom zdvihli dôchodky na úroveň Ruska teda 500€, Zelenský pozastavil vyplácanie dôchodkov na Donbase!!!!
Jaka2022
10633224
11:37
13.11.2022
plus este treba zaratat aj naklady ked uz to jadrove palivo ukonci svoju sluzbu v elektrarni ... ale este stale je radioaktivne ...
dufam ze doslo aj k likvidaciu ruskych vrahov
okrem toho - to kto ti natlacil do hlavy ze rusku chce zabrat CELU Ukrajinu ???
rusko chce len niektore casti Ukrajiny a potom uz udrie na kajiny NATO, ved to pisal odbornik tui v diskusiach
citat odbornik:
Vám do tých hláv fakt hocičo natlačia. Kedy Putin hovoril, že ide dobiť celú Ukrajinu? Od začiatku hovorí to isté, chú oslobodiť Doneckú a Luhansku republiku od ukrajinských násilností voči obyvateľom, ajmä ruskej národnosti. A to už dosiahli v Donecku a Luhansku dostali obyvatelia ruské doklady, platí sa tam do konca roku v hrivách aj v rubľoch, v školách sa učí po rusky /ale aj po ukrajinsky!!!/ , dôchodcom zdvihli dôchodky na úroveň Ruska teda 500€, Zelenský pozastavil vyplácanie dôchodkov na Donbase!!!!
Jaka2022
10633224
11:37
13.11.2022
tu v Nemecku sa uz desatrocia skumaju a su zdokumentovane vplyvy na vtactvo - a teraz co ako ?
veru, su tam aj poslanci ktorych tam poslal sudruch ficodebil ... preco fetuju ?
v Pokrovsku sa este stale bojuje ?
netarajte ze ukrajinci niekoho zabijaju, ked Ukrajina uz vyse roka nema vojakov
pisal to tu odbornik:
Pri tomto tempe už Ukrajina do pol roka nebude mať žiadnych vojakov ktorí by mohli zabíjať tých Ruských.
c-eza-r
12130303
16:29
06.01.2024
sudruch putin, lebo vzniesol uzemne naroky a stary trik nacistov o tom, ze treba chranit ich obyvatelov za hranicami
netaraj sprostosti, Ukrajina uz od minuleho roku nema ziadnych vojakov, ktori by mohli zabijat - pisal to tu odbornik v diskusiach, tak snad ho nechces spochybnit ...
siris hoaxy !!!
citat odbornik:
Pri tomto tempe už Ukrajina do pol roka nebude mať žiadnych vojakov ktorí by mohli zabíjať tých Ruských.
c-eza-r
12130303
16:29
06.01.2024
no vidis, ake slabe je NATO a pritom sudruch putin splietal nieco o obrofskych armadach NATO pripravenych udriet na rusko a zabrat mu uzemia a zdroje ...
podla debilov 290 zhrdzavenych nemeckych tankov predstavovalo strasnu hrozbu pre rusko, lebo rusko ze malo len 29 tankov ... tiez zhrdzavenych
daj link na tum zmluvu kde "zapad" (kto to konkretne akoze mal byt ?) dal slub ...
chod to oznamit sudruhovi ficodebilovi, on to na Slovensku riadi
a ty chces byt bohaty aj ked miliardy chudobnych vo svete maju problem ako vobec prezit ? uskromni sa a zi aj ty v chudobe ...
Odporúčame