"Čína po stredajšom vniknutí pravdepodobne ruských dronov do poľského vzdušného priestoru vyzýva všetky zainteresované strany na dialóg"
ja som tiez za dialog - sudruch putin prestane davat prikazy na vrzadenie a nicenie a okamzite to stopne, potom moze zacat dialog

