sudruhovia komunisti na cele so sudruhom husacincom sa na nu vykaslali, nesli ju branit v 1989tom ...
sudruhovia komunisti na cele so sudruhom husacincom sa na nu vykaslali, nesli ju branit v 1989tom ...
neviem, nezijem na Slovensku
obyvatelia z vychodnej Ukrajiny predsa utekali do ruska lebo sa citia byt rusmi - alebo to uz neplati ?
ano statisice cechov uz byvaju pod mostami ... o par rokov ze to budu miliony ...
vravel kamos, ze cital niekde na nete ... ze nejaki slovenski debilkovia pisali
vidis a taky ficodebil aj s kamosmi to podporuju
preco konecne nevystupi Slovensko z EU ? naco tam este otravujete ?
a preco potom nezavriete hranice hermeticky ?
ale ved na Slovensku nemaju migrantov ako v Nemecku tak ako sa moze bezpecnostna situacia zhorsovat, ved slovaci su taki mierumilovni slusni ludia ...
to budu nejake hoaxy ---
to je take ftipne ked slovensky tarajko v diskusiach vypisuje akoze otazky na trumpa hehehehe
debila sa neda zdiskreditovat, debilita je neliecitelna choroba, to sa da len konstatovat
psychicky zdravy clovek si nebude take sprostosti vymyslat a zverejnovat ich
naco si vymyslas sprostoti - ti rusky hovoriaci obcania su ti, ktori odisli z uzemia byvaleho ZSSR po tom ako im to bolo umoznene po r. 1989 ... ti tu uz boli aj pred 20timi rokmi, s ukrajincami to nema nic spolocne hehehehe
ja osobne ziadnu sudrznost nepotrebujem - naco by mi bola ? ved ja tu mam svoju rodinu, spoluziakov z cias studia a prace na Univerzite, kolegov z prace ktoru robim teraz atd. atd.
naco by mi boli nejaki anonymni slovaci, ktorych nepoznam a s ktorymi nemam ziadne spolocne zaujmy ani nic ine - teda okrem toho ze sme sa nahodou narodili na tom istom uzemi `?
a ako je to s rusmi, tam je ta obrovska sudrznost ?
len tu v Nemecku ziju ca. 3 miliony rusky hovoriach obyvatelov a kazdy kope za seba hlavne ked ide o prachy ;-)
alebo chces naznacit, ze vela sudrznost je medzi slovakmi ? dobre srandujes, pokracuj ;_)
a mas aj cislo kolko firiem bolo zalozenych ? ci to sa uz k slovenskym tarajom nedostalo ?
na tom aby som vedel ze tam nemam ist ju nemusim navstivit hahaha
ano ano samozrejme, nemci uz nemaju pomaly co zrat a na dovolenky uz chodia len raz za 10 rokov a aj to len na Zemplinsku Siravu hehehehe
to je vzdy take vesele ked nejaky tarajko zo Slovenska informuje o tom, ako sa zije v Nemecku ... musim to este oznamit nemcom okolo mna aby vedeli hehehehe
ja som za aby vsetky zapadne firmy OKAMZITE teda este tento vikend zavreli fabriky na SK !!!
nie kazdy, drviva väcsina vysedava pred televizorom a pozeraju sprostosti ...
tarajkovia maju predstavu ze vo Finsku vyskove prace robia vylucne ludia v dochodkovom veku hehehehe
kolko % zamestnancov na Slovensku pracuje vo vyskach pri zateplovani panelakov ?
alebo aj v poctoch - je ich takych 200-300 tisic ?
nech sa nevzdaju a nech dalej likviduju statisice ruskych nacistickych vrahov - nech rusko este viac upadne do marazmu a biedy
strasne kvikoty budes pocut v chorej hlave pri najblizsom zachvate
Odporúčame