komunisti boli fajn, davali byty zadarmo
komunisti boli fajn, davali byty zadarmo
komunisti boli fajn, ti davali byty zadarmo a obchody boli plne tovarov
odbornik na rusko tu v r. 2022 vysvetlova, ze ruske minimalne dochodky su 500 €
citat odbornik:
A to už dosiahli v Donecku a Luhansku dostali obyvatelia ruské doklady, platí sa tam do konca roku v hrivách aj v rubľoch, v školách sa učí po rusky /ale aj po ukrajinsky!!!/ , dôchodcom zdvihli dôchodky na úroveň Ruska teda 500€, Zelenský pozastavil vyplácanie dôchodkov na Donbase!!!!
Jaka2022
10633224
11:37
13.11.2022
skratil ? ved lehota bola 24 hodin, ci nebola ?
vraj to EU PRISNE zakazala ... vravel kamos, ze cital niekde na nete ... EU vladne svetu !
ano samozrejme - podla debilov tvijej podurovne tu v diskusiach raz nezijem v Nemecku, potom zijem ale beriem socialku, zase neskor nosim kufre v hotely ...
ja sa s tebou nehadam, ja viem , ze debilita je neliecitelna hehehehe
a ty ich podporujes lebo v EU zijes ... si odporny hnusny vrah!
no a tazkou debilitou postihnuti taraji v diskusiach na pravde tvrdili, ze zelensky skoci dnom inauguracie trumpa
takze trumpova inauguracia sa este nekonala ?
citat odbornik:
co tu za voloviny ukrajinský agenti vypisujete Zelenskyj končí dnom inaugurácie Trumpa,
bad
13357170
09:08
15.01.2025
nie ja som nezazil, ja som z marazmu zo Slovenska odisiel hned po r. 1989 takze nic take som zazit nemusel
naco by mu tu mala schvalovat administrativa, staci ked to sam rozhodne, ako sudruch putin
nemohol, lebo v r. 2022 bolo vyvrazdenych este malo ruskych vrahov
okrem toho - specialna operacia je naplanovana sudruhom putinom az do r. 2045 - pisal to tu jeho konzultant, tak to snad nechces spochybnovat ...
citat konzultant:
2045. Musíme ešte pochytať všetkých dezertérov rozlezených po svete a to chce čas. Predsa len 40 miliónov je 40 miliónov a už bolo povedané, že do poisledného, takže máme čo robiť, ale čo je 20 rokov s predstavou, že už bude na 1000 rokov pokoj.
Putinov Konzultant
13941157
11:34
10.07.2025
tak ani, ani za cias ZSSR neboli divadielko len potom zrazu v r. 1989 uz aj sudruhovia v Moskve zistili, ze uz ani nemaju poriadne co zrat hehehehe
ano a potom uz prestane korupcia existovat - ako z acias zlateho sociku, vtedy tiez debilkovia z UV KSC tvrdili, ze ziadna korupcia nie je - napriklad debilitou silne postihnuty sudruch husacinec hehehehe
presne tak maximalne 12 dni a ked nesplni to co treba tak nech spusti masivne kobercove nalety na ruske velkomesta - nieco take ako boli na Drazdany pocas 2. sv. vojny ....
Europa by sa musela klanat rusku ... ako za cias ZSSR vychodna cast Europy - uz odmalicka sme sa museli ucit tarat oslavne ody ze ake je to ZSSR kde vladli ruski taraji perfektne ...
musis vyckat 50 dni trump dal ultimatum takze vyckavaj casu ako hus klasu a potom ze uz bude mier !
lavrov je len poskok, herec ktory hra komediu navonok, prikazy co ma robit prichadzaju od sudruha putina a jeho poradcov v pozadi
ano v sprostych hlavach debilov tvojej podurovne - ale ja pisem o realite, nie o vymysloch tazkych slovenskych debilov
ano , to my uz hovorili ludia z generacie mojich rodicov po r. 1989 ... uz vtedy som vedel, ze su to neslychane sprostosti ...
minimalne o 300 percent ,,, pre mna kebyze na alkohol daju dan 500% tak si to ani nevsimne, lebo uz 20 rokov ziadny nepijem hahaha
Odporúčame