ale uz je to celkom iste, ano ?
ale uz je to celkom iste, ano ?
rusi vraj dohody dodrziavaju ... a ked bude dohoda ze Slovensko je neutralne - tak nepridu
logika ...
aspon budu mladici poriadne vychovani a vsetko sa na tej vojencine naucia ... pridem sa potom pozriet na tych junakov, urcite sa nebudu vyhybat vojencine ;_)
nebol, ale nic o tom netvrdim .. na rozdiel od teba ktory to tvrdi o Kursku
Merz to hovori o Gaze ?
nerozumiem, otravovat budem, ja sa neriadim zelaniami debilkov tu v diskusiach hehehe
nebol si tam pri tom tak nemas dokaz ze dnes v Kursku
ano rozumiem ti, lebo aj vsetci nemci su nacisti ...
ty mas dokazy ze co robili a co nie ?
Slovensko von z EU aj z NATO a zavriet hranice smerom na zapad sever aj juh, len do ruska nechat otvorene !
co uz ked to boli nacisti ... ci neboli ?
preco nie, ked to boli nacisti a hajlovali stale ...
a slovaci vedia ze kto je nacista a kto nie - napr. jeden slovak dnes pisal:
Merz je fašista ako remeň.
Jozofko
13884425 dnes
13:44
----
a nacistov treba vrazdit, ci nie ?
aj hajluje a nosi fasisticke znaky ? ake predstavy mas v chorej hlave ?
ale no, ved v Nemecku uz bude kalifat, Nemecko uz skoncilo ... vlada moslimiov, to si nevedel ? uz teraz ze ich je väcsina a pracuju na zalozeni kalifatu ...
a s kalifatmi sa sudruch putin kamarati, ved to vies ... takze bude mier
a co je na tom zle, ved rusko zbroji ovela viac ako cele NATO dokopy ... tak teraz budeme aj my - a co ma byt akoze ?
ale kdeze, vsetko sa to rozpadne, potom vznikne novy ZSSR a tam uz bude blahobyt ...
lebo sa musia branit proti tym obrovskym masam zapadnych zoldakov, ktori sa pripravudu udriet na rusko zo stoviek zakladni okolo hranic ruska ?
naco vystupovat, ved NATo aj EU sa rozpadnu, uz coskoro - nie ? ved odbornici pisali tu v diskusiach
napr. citat odbornik:
To v akom stave je EU a aky su jej lidri silny a elitni diplomati, bolo vidiet ked mal prihovor J.D Vance, a nakoniec sa ten trulo z EU komisie rozplakal ako male decko, a to im vance len jemno naznacil pravdu do oci, ze su hlupy idioti, my nemusime vystupovat z EU, ona sa rozpadne sa do par rokov nanajvys do 5r aj sama
FoRrE
13502477
13:08
18.02.2025
no lebo Zelensky uz davno skoncil - dnom inauguracie trumpa - to si nevedel ?
informuj sa u odbornikov tu v diskusiach, oni ti to vysvetlia, nebudes musiet pisat voloviny
napr. citat odbornik:
co tu za voloviny ukrajinský agenti vypisujete Zelenskyj končí dnom inaugurácie Trumpa,
bad
13357170
09:08
15.01.2025
ano, nemaju ani na to aby udreli na Ukrajinu a tlacili ukrajincov smerom na zapad, kedze tam bojuje cely kolektivny zapad ...
Odporúčame