Žilo sa za socializmu lepšie? Slováci tvrdia, že áno. Čo hovoria odborníci?
mna to nezaujima na co TY reagujes
ja som reagoval na prispevok prispievatela "gasko" ktory pisal citat "V osemdesiatych rokoch sme mali len jeden resp. dva problémy"
"Približne tretina ľudí vo veku do 30 rokov v prieskume banky uviedla, že sa v tomto období žilo lepšie."
ano samozrejme, ti do 30 rokov to vedia super posudit hehehehe ... oni nemuseli vtedy zhanat, behat, vybavovat uplacat hehehe
ale vsak nazor mat mozu, ja im ho neberiem - ja som sa vyjadroval k teme "boli LEN DVA problemy" ...
ze asi teda len dva neboli, kedze mne rodicia od rana do vecer rozpravali, ake problemy musia riesit ...