hehehe nejako sa tu proruski debilkovia rozbehli, akosi ich rozrusili konstatovania o tom, aki su ruski vrahovia fuj hehehe
nuz ale realitu nezmenia - na cudzom uzemia vrazdia rusi .... kazdy den
hehehe nejako sa tu proruski debilkovia rozbehli, akosi ich rozrusili konstatovania o tom, aki su ruski vrahovia fuj hehehe
nuz ale realitu nezmenia - na cudzom uzemia vrazdia rusi .... kazdy den
ano, v hlavach slovenskych debilov ... napriklad takych, ktori tu v diskusiach s plnou vaznostou tvrdia, ze do Vianoc budu na Slovensku statisice mrtvych, ak Slovensko OKAMZITE nevystupi z EU ...
SR musi okamzite vypadnut z EU, inak tu mame na Vianoce stovky tisic mrtvych od zimy
veImiprekvapeny
08.03.2022
17:54
-----------
a potom sa cudujes, ze vas ludia maju za debilov ... ved to je len popis reality
v hlavach tupritomnych debilov existuju napriklad plany na velke slucky
ale ja nie som debil, aby som to bral vazne hehehe:
Len za chvilku je cela zapana polka Ukrajina cervena. Ze uz len slepy nevidi, ze to tam vyzera na velke klieste a cela ich ukrajinska armada zostane odrezana od okoliteho sveta a potom sa slucka stiahne
Sa im cudujem, ze este nezacali hromadny utek smerom na zapad
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:43
A potom smer juh na Cherson a z Chersonu sme na Kyjev a slucka je uzavreta
veImiprekvapeny
01.03.2022
12:44
------
podla velmi debilneho existoval aj plan podla ktoreho budu urcite statisice mrtvych slovakov uz do Vianoc, ak Slovensko OKAMZITE nevystupi z EU ?
citat velmi debilny:
SR musi okamzite vypadnut z EU, inak tu mame na Vianoce stovky tisic mrtvych od zimy
veImiprekvapeny
08.03.2022
17:54
--------------
ty si fakt myslis, ze ja verim taraninym debilov len preto, ze tie taraniny stale opakuju ?
"veď je predsa vojna.
clovekstojacibokom1
13620344 dnes
07:37
-------
nevie niekto, ze kedy a kto vyhlasil vojnu `?
"Veď je predsa vojna."
niekto vyhlasil vojnu ? kto ?
ja si otvaram a ty ako debil ides prave do ignore
lebo debil moze pisat co chce, aj tak si otvarat budem - mne su zelania debila ukradnute - a zelam smrt milionom ruslych vrahov, aj ked to debilovi vadi hehehe
a s cim maju prestat poliaci ? s raketovymi utokmi na rusko ?
ked Polsko patrilo za cias zlateho sociku pod rusku sferu vplyvu bola tam bieda a zaostalost, hlad a nedostatok vsetkeho
teraz je to moderna krajina kde sa vo velkom buduje moderna infrastruktura a poliaci sa maju tak dobre ako nikdy v historii ... a len z vlastnej prace
ale cielom ruskych vrahov je predsa navrat NATO do hranic spred roku 1997 ... a to sa da dosiahnut len hrubou silou
ved aj preto zbroja rusi ovela viac ako cely zapad dokopy, pisali tu odbornici v diskusiach:
Rusko vyrába 2,5-krát viac nábojov, rakiet atď. ako USA + Európa dohromady.
Nedávno Rusko dosiahlo aj "dronovú prevahu" na ukrajinskom bojisku...
No a samotní Rusi na fronte a blízko frontu hovoria, že ako sa stal ministrom obrany Belousov, dodávky na front SA ZLEPŠILI a odvtedy na fronte Rusom máločo chýbalo - výzbroj, zbrane, munícia, termokamery, proviant - všetkého jesto - a stále pribúda, viac ako ubúda...
Inými slovami - to Západ Európy a USA budú Ruskom "uzbrojené"...
Woteriim
13442118
12:58
01.02.2025
"Rusi nechcú zničiť Ukrajinu"
a preco potom uz stvrty rok bombarduju civilne ciele ?
vsak preto si dosadili sudruha putina, aby sa rozbehlo zbrojenie ... insie rusi vyrabat nevedia
vidis, sam to pises, rusi maju zaujem na vyvrazdovani narodov ...
ziadny poliak nepise, ze si zela vyvrazdit rusko ... poliaci len chcu, aby im rusko dalo pokoj
"takže často posielajú vysoké pokuty za prekročenie rýchlosti o 0,5 - 1 km/h"
nemas nahodou fotku z takej pokuty prekročenie rýchlosti o 0,5 km/h ?
vidis a pritom by stacilo, aby vodici sli podla predpisov ... a uz by ziadna ryza nebola - jednoduche
ale odbornik tu predsa pisal, ze rusko zbroji NIEKOLKONASOBNE VIAC ako cely zapad dokopy ... a ze cielom ruska je uzbrojit zapad ... ci to uz neplati ?
Rusko vyrába 2,5-krát viac nábojov, rakiet atď. ako USA + Európa dohromady.
Nedávno Rusko dosiahlo aj "dronovú prevahu" na ukrajinskom bojisku...
No a samotní Rusi na fronte a blízko frontu hovoria, že ako sa stal ministrom obrany Belousov, dodávky na front SA ZLEPŠILI a odvtedy na fronte Rusom máločo chýbalo - výzbroj, zbrane, munícia, termokamery, proviant - všetkého jesto - a stále pribúda, viac ako ubúda...
Inými slovami - to Západ Európy a USA budú Ruskom "uzbrojené"...
Woteriim
13442118
12:58
01.02.2025
------
ja neviem kolko sa v rusku rozkradne a kolko na zapade ale to je jedno - dolezity je vysledok a ten hovori jasne, "Rusko vyrába 2,5-krát viac nábojov, rakiet atď."
a naco ich asi tak vyrabaju ? no aby nezmyselne vrazdili a nicili, ako teraz na Ukrajine ... na obranu ich nepotrebuju, nikto na nich nezautocil
je to mozne, ale mne pride pravdepodobnejsie, ze ti debilkovia co to umoznili su fakt tak tazko debilni ...
nemusis si dat vymyvat mozog, nikto ta nenuti reagovat
to je kazdeho vec ake opatrenia urobi proti ruskym vrahom
a ako sa ta mizina prejavuje ? ze mate statisice mrtvych od hladu a zimy rok co rok, ako tu pisal jeden tazky debil ked ho hazadlao v zachvatoch:
SR musi okamzite vypadnut z EU, inak tu mame na Vianoce stovky tisic mrtvych od zimy
veImiprekvapeny
08.03.2022
17:54
NAJNESKOR ze v aprili budu ... len sa este debilkovia nedohodli ze april ktoreho roku to bude ...:
Ukrajina kapituluje zrejme ešte skôr. Cca Najneskôr marec - apríl. Alzák sa bude zrejme hompálať na niektorom z majdanských stromov.
miloslavovič
17.12.2023
12:46
no ale rusi ti ze uz budu od zajtra tlacit o kilometer denne takze o 3 roky ze budu pri Uzhorode - podla debilkov, hrajucich sa na odbornikov ...
ano , tu v Nemecku ze uz su faktury za plyn 35-nasobne vyssie ... pisali ceski a slovenski znalci ...
len nemci o tom este nic nevedia buahahahaha
Odporúčame