nebolo to za desiatky az stofky miliard dolarov ?
nebolo to za desiatky az stofky miliard dolarov ?
ja som za aby slovenske automobilky uz zajtra zavreli a fertig
do akej vojny ? kto chce zautocit na nejaky stat NATO ?
to dementni dochodcovia nepochopia ...
vidis a ficodebil vas v tom nechava a vy debilkovia ste ho volili volali mu na slavu - a teraz na tom Slovensku v biede pokapete, tak vam treba ;_)
hodnoti dementny dochodca ...
" z najvykonnejsieho statu v vcase rozpadu ZSSR, s ekonomikou porovnatelnou s NSR aFrancuzskou so svojim mudrym vladnutim a spravovanim zdedeneho majedtku ,ktory pochadzajuc z cias Carskeho Ruska dobacovali do sucasneho stavu!
BaluMedved
13625265 dnes
18:39"
---
taketo sprostosti pisu tupritomni tarajkovia len tak z dlhej chvile alebo ich niekto za to plati ? hehehehe
myslis akoze ten nemecky wehrmacht s 290timi tankami ma udriet na rusko ?
ved to by vraj stacilo len na tyzden - a ty tomu fakt veris ?
citat odbornik:
Napr. Nemecko má ešte stále až 290 funkčných tankov a 16 ešte dostane do roku 2025.
Taký počet by Banderovci minuli za týždeň, tak si ich radšej necháme na obranu EÚ kalifátu :-))
Bros2525
12116536
10:21
03.01.2024
ano ... takze utekaj z nej rychlo prec ... kedy uz zacnes konecne konat, namiesto tarania ?
"Preco mam mat vyssie dane, lebo oni sa zle rozhodli?"
nie, pretoze sudruch putin, ktoreho slovenski debilkovia obdivuju, sa rozhodol rozputavat vojny
kazdy debil by mal ist s vystupenim prikladom, tak preco zostavas ?
a ked sa nerozpadne, tak co urobis ?
ci uz aj tak si stary ze onedlho skapes, takze uz len tak trochu povypisujes somariny a potom ti to uz aj tak bude jedno hehehe
otazka na tych co denne sleduju situaciu na fronte - o kolko kilometrov dnes rusi postupili smerom na zapad ?
jasne a debil bude urcovat, co je to "neskreslena informacia" hehehe
to si uz mysleli aj sudruhovia z UV KSC za cias zlateho sociku na cele so sudruhom husacincom, ze podavaju neskreslene informacie ... a debilkovia im tlieskali ;-)
... pise debil, ktory s plnou vaznostou siril poplasne spravy o tom, ze na Slovensku budu do Vianoc statisice mrtvych od hladu a zimy ...
citat velmi debilny:
SR musi okamzite vypadnut z EU, inak tu mame na Vianoce stovky tisic mrtvych od zimy
veImiprekvapeny
08.03.2022
17:54
kedy to zacneme trenovat ?
plus dzurindova vlada
ty si sa rozpraval so vsetkymi ukrajincami ?
a su aj tam teraz s tebou v jednej miestnosti ?
"zničili všetky ruské dron"
aha takze informaciu "zničili všetky ruské drony" si ten debil vymyslel ...
Odporúčame